İçimizden birileri, bugün bu saatlerde, sevdiği bir insanın hayatına fark katacağını, renklendireceğini düşündüğü renkli bir bodo kutusunu elinde tutuyor. Bodo – Hediye ve sürprizlere farklı bir boyut kazandırıyor!

bodo, yalnızca yüzyıllardır süregelen alışılmış hediye tarzına farklı bir bakış açısı kazandırmadı. Aynı zamanda kendi kendimize yıllardır çizdiğimiz gereksiz sınırları aşmamızı sağlayan hizmetleri de getirdi. bodo.com/tr/

bodo ayrıca; deneyimin, yaşamın aslı olduğunu fark etmemizi sağlayacak özgür seçimlerle özel günlerimizi çok daha anlamlı kıldı ve hala da kılmaya devam ediyor! Deneyim hediyeleri internet mağazası bodo.com’da bazılarınız için hayaller bazılarınız için bulunduğunuz anda en çok ihtiyaç duyduğunuz yenilikler var! Üstelik sevdiklerinize bunu hediye vasıtasıyla sunabiliyor olmanın zarafeti, herkesi tatmin edecek ölçüde.

Bazı sınırlar, toplum ve öz benliğimiz adına ne kadar gerekliyse, mutluluğa karşı çizdiğimiz pek çok sınır da bir o kadar aşılması gereken faktörlerden. Yeni şeyler deneyerek hayatı ne kadar çok farklı yönden görebilirsek olmak istediğimiz yahut olduğumuz insanı çok daha iyi tanıyıp başarıya daha kolay ulaşmaz mıyız?

İşte bodo, deneyimleri sayesinde kazandığınız tecrübeler, hayatınızı bu ölçüde kolaylaştırabilir.

Deneyim Hediyeleri Nasıl Alınır?

Öncelikle bodo, insanları hediyeler aracılığıyla mutlu edebileceğiniz, aynı zamanda daha önce rastlamadığınız özgür fırsatlarla dolu bir dünya!

Her hediye mağazasında rastlayamacağınız kendine özgü kategorileri, tarzının birer parçası. “Uçuşlar”, “Su Aktiviteleri”, “Online Deneyimler”, “Tekno”, “Romantik”, “Aktivite”, “Restoranlar”, “SPA ve Masaj”, “Tatil”, “Oyunlar ve Partiler”’’”, “‘’”Atış Deneyimi”, “Sürüş Deneyimi” gibi çoğu, insanların ortak zevklerine hitap eden başlıklarda, yaşamak yahut yaşatmak istediğiniz deneyimi bulabilirsiniz. Bunun dışında elbette, özel zamanlar ile özel insanlara göre hazırlanan kategorileri incelemenizi tavsiye ederiz. bodo’da beğendiğiniz deneyimler arasında tercih zorluğu yaşamanız hiç problem olmaz. Çünkü beş seçeneğe kadar hepsini paketinize ekleyerek sadece en yüksek fiyatlı deneyimin ücretini öder, tercihi, hediyesini aldıktan sonra kullanıcıya bırakmış olursunuz. O kişiye seçim hakkı tanırken bunu en zarif şekilde yapmış olmanın memnuniyetini yaşarsınız. Mağazadan sepete eklediğiniz ürünleri, hem e-sertifika hem de hediye kartı yoluyla satın alabilir, dilediğiniz gün hem de saat aralığına sipariş oluşturabilirsiniz.

En Şaşırtıcı Bodo Hediyeleri

Şaşkınlığı henüz, anasayfada başlayan misafirler, benzersiz deneyimleri gördükçe heyecan katlanır. Daha çok kadınların ilgi duydukları bazı sürprizler arasında birçok seçenek mevcut. Bunlar arasında; “İki Kişi için Heykel Atölyesi”, “Romantik Yat Gezisi”, “İki Kişi için Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi”, “Hamak Yoga Dersi”. Erkeklerin heyecanla değerlendirdikleri deneyimlere bakacak olursak; “Kendi Aracınız ile Ekstrem Sürüş Deneyimi”, “Akrobasi Uçağı ile Uçuş”, “Yelken ile Tanışma Eğitimi”, “Enduro Turu” gibi zamansız sürprizler var.

bodo, şaşırtır sizi!


Branding Türkiye 5 Yaşında!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.