Branding Türkiye’nin medya partneri haftalık kategorisel bilgi ve haber paylaşım girişimi Patika Bülten oldu.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip olan, 3F Fenomeni çerçevesinde ve 360 derece içerik misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye; yazılı, görsel, sesli ve videolu akademik ve aktüel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri, sponsorluklar ve partnerliklerle de dikkat çekiyor. Bu kapsamda Branding Türkiye, en son stratejik bir hamleyle Patika Bülten ile medya partneri oldu.

Branding Türkiye’nin Medya Partneri Patika Bülten Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) ve ürünleştirdiği fenomen kategorileriyle (Branding Türkiye Öneriyor, Günün Gündemi, Marka Mekanlar, Branding Türkiye Soruyor, Marka Belediyeler, Teknoloji Haberleri, Marka İnsanlar) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir vizyonla ve iş birliği kültürüyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Dünya geneli kullanıcıya sahip olan ve 100+ kategoride içerik üreten Branding Türkiye ile Patika Bülten medya partneri oldu. Haftalık kategorisel bilgi ve haber paylaşım girişimi Patika Bülten, yeni medya olgusunun bir temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdürürken temel misyon olarak ise güvenilir bilgi ve haber aktarımını benimsemiş bir markadır.

Her hafta Pazartesi günleri sabah saatlerinde 1 haftalık gündem özetini çeşitli kategorilerde aboneleriyle buluşturan Patika Bülten ile Branding Türkiye arasındaki stratejik partnerlik, medyalar arası iş birliğine güzel bir örnek teşkil ediyor.

Pazartesi sabahları yalın ve derleme bilgi ve haber akışını mail kutunuzda görmek için Patika Bülten’e abone olabilirsiniz. Patika Bülten hakkında ayrıntılı bilgi için girişimin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Patika Bülten’e ücretsiz abone olmak içinse “Abone Ol”a tıklamanız yeterli.


Patika Bülten Logo

PATİKA BÜLTEN I Hakkında

Gündemi takip etmek herkes için zor olmaya başladı. Haber sitelerinin karmaşıklığı, aniden karşımıza çıkan reklamlar ve bilgi kirliliği… Oysa zaman, herkes için oldukça hızlı akıyor. Bu gerçekten yola çıkılarak kurulan Patika Bülten’in temel misyonu abonelerinin zamanına “10 Dakika” kazandırmak! Haftalık kategorisel bilgi ve haber paylaşım girişimi Patika Bülten bunu; güvenilir kaynaklardan derlediği bilgi ve haberleri; kısa, net, okunabilir, doğru ve duru Türkçe ile abonelerine ulaştırarak yapıyor. Patika Bülten 4 kadın girişimci tarafından kuruldu. Her Pazartesi sabahı abonelerine mail olarak iletilen Patika Bülten’e abone olmak ise tamamen ücretsiz.

Çoklu kategoride içerik, bilgi ve haber aktarımı gerçekleştiren Patika Bülten’de birçok kategori yer alıyor. Bu kategoriler ise şöyle; Gündem, Teknoloji Haberleri, Bilim ve Uzay, Sanat, Dünya Gündemi, Türkiye Gündemi, Kripto Haberleri, Kitap Kulüpleri, Yeni Çıkan Kitaplar, Çok Satan Kitaplar, Haftanın Yazarı, Rota, Sinema, Sosyal Medya Gündemi, Haftanın Şarkısı, Podcast, Gereksiz Bilgiler Ansiklopedisi, Hislere Tercüman, Kelime Tamircisi, Tarihte Bugün, İlham Verenler, Geçmişe Yolculuk, Beyin Jimnastiği, Kendine Yatırım Yap.

Patika Bülten Hakkında Bilgi İçin Tıklayın


Branding Türkiye Kurumsal Logo

BRANDING TÜRKİYE | Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Branding Türkiye Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.