Branding Türkiye’nin, hosting / sunucu sponsoru belli oldu. Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma, güvenlik ve müşteri destek gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Alastyr Telekom, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin hosting / sunucu sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Hosting – Sunucu Sponsoru Alastyr Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel ve geniş bir kitle tarafından takip edilen, kısa sürede marka haline gelmiş böylesi dinamik bir oluşumun, güçlü bir sunucu / hosting ile barındırılması kaçınılmazdı. Bu noktada devreye Alastyr girerek Branding Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu kalitedeki sunucu / hosting hizmetini Branding Türkiye’ye sağladı. Diğer bir ifadeyle Alastyr, Branding Türkiye’nin hosting / sunucu sponsoru oldu.

Alastyr Ne Yapar?

Hizmetlerini Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, Güvenlik ve Müşteri Destek Hizmetleri olarak gruplandıran Alastyr, müşteri memnuniyeti açısından da tam puan almış bir web çözümleri markasıdır. Dünya çapında birçok kurumsal markaya hizmet sunan Alastyr, “Neden Biz?” sorusunu ise oldukça yalın bir şekilde açıklayarak şu şekilde özetlemektedir:

  • 24 Saat Açığız
  • Ekonomik Çözümler Üretiyoruz
  • 2002’den Beri Kaliteli Hizmet Veriyoruz.
  • Yenileniyoruz

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Eğer dijital odaklı bir iş yapıyorsanız, girişiminiz için en hayati ihtiyaç barındırmadır. Kavramsal olarak ifade edecek olursak eğer iyi bir hosting ve/veya sunucu alt yapısına sahip değilseniz bir noktadan sonra deyim yerindeyse nefesiniz kesilebilir. Elbette her sektörde olduğu gibi hosting – sunucu pazarında da yüzlerce hatta binlerce firma mevcut. Bazıları sahip oldukları kurum kültürü, marka değeri, pazarlama stratejileri ve iletişim güçleri sayesinde o binlerce firmanın arasından sıyrılıyor. Rekabette öne geçmenin bir diğer unsuru ise işbirliğidir. İşte, Alastyr’ı diğerlerinden farklı kılan bir özeliği de buydu. Alastyr, kurumsal değerlerinin ve kaliteli hizmetinin yanı sıra işbirliği ekosistemine olan inancıyla da bilinen bir marka! Böylesi bir ortak noktaya sahip olduğumuzu gördüğümüzde Alastyr ile işbirliği yapmaya karar verdik. Böylece Branding Türkiye’nin hosting – sunucu sponsorluğunu Alastyr üstlenmiş oldu. İki taraf için de uzun soluklu ve bereketli bir süreç yaşanmasını diliyorum. Hayırlı olsun.

Kurumsal I Alastyr

Ne Yaparız?

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz.

Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz.

Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Vizyonumuz

Alastyr, barındırma sektöründe uluslararası standartları en yüksek şartlarda sağlayabilen, diğer firmalar tarafından takip edilip örnek alınan, insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen şirket olarak kalmayı hedefler.

Misyonumuz

Alastyr’da her şeyden önce insan ve hizmet kalitesi gelmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete en ekonomik şekilde ulaşması yegane önceliklerimizdendir. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek satış sonrası desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.

Hizmetler

  • Alan Adı Servisleri
  • Web Hosting
  • Sunucu Kiralama ve Barındırma
  • Güvenlik
  • Müşteri Destek Hizmetleri
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.