Bugün 9 Ocak 2023… Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye bugün itibariyle 5 yaşında!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Branding Türkiye 2022’de Neler Yaptı? başlıklı makalede 2022 boyunca gerçekleştirdiğimiz aksiyonları özetlemeye çalıştık. O yüzden bu yazı “yılın özeti” niteliğinden biraz uzak olacak. Bu makalede daha çok yeni yaşın mutluluğunu aktaracağız. Ayrıca geçmişteki yılların kısa bir muhasebesini yapacağız. Kısacası biraz sohbet edeceğiz.

Branding Türkiye 5 Yaşında!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pandemi 2020’den beri hayatı tüm yönleriyle etkiledi. Aslında 2022’de pandemi psikolojisinden iyiden iyiye çıkmış olsak da etkileri pek azalmadı. Kısacası tüm dünyada birçok şey değişti. Bazıları buna ayak uydururken bazıları ise bu konuda başarısız oldu.

Buna karşın 2018 yılında kurulan Branding Türkiye, son 3 yılını pandemi gölgesinde geçirmiş olsa da faaliyetlerini hiç kesintisiz sürdürdü. Hatta pandemi sürecinde çok sayıda uluslararası organizasyonda paydaş olduk. Ayrıca global birçok markayla stratejik partnerlik ve iş birliği gerçekleştirdik.

Branding Türkiye bundan önceki yıllarda olduğu gibi bundan sonra da aynı enerji ve heyecanla fakat daha büyük vizyon ve hedeflerle faaliyetlerine devam edecek.

Branding Türkiye 5 Yılda Neler Yaptı?

En yalın haliyle “Bütünleşik Pazarlama Ve İş – Ekonomi Mecrası” olarak tanımlanan ve bilinen Branding Türkiye’de aslında 100’den fazla kategori var. “360 derece içerik” temel misyonuyla yazılı, görsel, videolu ve sesli olmak üzere tüm türlerde içerik üretip yayınlayan Branding Türkiye’nin yazar kadrosunda alanında uzman sektör profesyonellerinin yanı sıra literatüre katkı sağlamış birçok akademisyen de var. Bilgi ve tecrübe aktarımı kaygısıyla özgün, sürekli ve nitelikli içerik aktarımını tüm mecralarda eş zamanlı ve etkin biçimde sürdürmeyi prensip edinmiş bir yayın politikasına sahip olan Branding Türkiye’nin diğer bir ayırt edici yanı da “iş birliği“ni şirket kültürü olarak benimsemesidir. Hatta gerçekleştirdiği stratejik partnerliklerle iş dünyasında iş birliği ekosisteminin sürdürülebilirliğine katkı sağlıyor.

Bu noktada geçen yıl söylediklerimi tekrarlamak istiyorum. Bu kez 4 yıl yerine 5 yıl boyunca diyeceğim. Evet 5 yıl boyunca odak noktamız “üretmek” oldu. Başta da belirttiğim üzere Branding Türkiye bir medya kuruluşu. Doğal olarak; “içerik” ve “üretmek” bizim için standart. Peki standartların ötesine nasıl geçiyorsunuz? diye soracak olursanız bunu “analiz”, “özgünlük”, “strateji”, “iletişim”, “sürdürülebilirlik”, “farkındalık” şeklinde özetleyebilirim.

Branding Türkiye’yi Takip Edin

Çok daha fazlasını hep birlikte yapacağız. Bu yüzden “Branding Türkiye”yi dijital mecralardan ve sosyal medyadan takip ederek bu sürecin bir parçası olabilirsiniz. Bizi takip etmek için mikro sitelerimizi ziyaret etmeniz yeterli. Böylece hem sosyal ağlardaki topluluklarımıza ulaşabilir hem de alternatif mecralardaki varlıklarımızı takip edebilirsiniz.

Mikro Siteyi Ziyaret Et


Yolculuk Devam Ediyor

Branding Türkiye birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü yaşını doldurduğunda “Daha Yolun Başındayız” demiştik. Artık bu söylemi değiştiriyoruz. Artık Yolculuk Devam Ediyor diyeceğiz. Bugün Branding Türkiye 5 yaşında ve yolculuğumuz devam ediyor.

O zaman iyi ki doğdun BRANDING TÜRKİYE

Nice yaşlara!


Branding Türkiye 4 Yaşında!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.