Balkanlar ve Orta Avrupa’dan 15’ten fazla ülkeden e-ticaret işletmelerini ve sektör liderlerini bir araya getirecek olan Balkan E-Ticaret Zirvesi – 2024 için geri sayım sürüyor. Peki Balkan E-Commerce Summit katılımcılarını neler bekliyor?

Bölgenin en büyük etkinliği olan Balkan E-Commerce Summit’e sayılı günler kaldı. 4 – 5 Nisan 2024 tarihindeki zirve, dünya genelindeki katılımcılara çevrimiçi iş dünyasının kapılarını açacak. E-ticaretteki son trendlere ek olarak Balkan Yarımadası’nın önde gelen uzmanlarını dinleme fırsatının da olacağı Balkan E – Ticaret Zirvesi’nde katılımcıları birçok sürpriz ve avantaj bekliyor!

Balkan E-Commerce Summit Katılımcılarını Neler Bekliyor?

E-ticaret alanında bir girişimci ve uzman olan Nikola Ilchev tarafından hayata geçirilen bir konsept olan Balkan E – Commerce Summit’i geçen yıl 15’ten fazla ülkeden 530’un üzerinde katılımcının ziyaret etmişti. Bu arada Nikola Ilchev aynı zamanda e-ticaret sektörünü bir araya getiren, video, ses ve konferans formatlarında değerli içerikler sunan “E-Commerce Academy'”nin de kurucusudur. Nikola Ilchev’in öncülüğünde hayata geçen ve Balkan pazarının gerçek potansiyelini ortaya çıkaran bir misyonda gerçekleşen Balkan E-Commerce Summit, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2024’te de yine e-ticaret ekosistemini buluşturmaya hazırlanıyor.

Zirve kapsamında e-ticaret trendleri, dijital pazarlama, yapay zeka, lojistik, teslimat, e-ödemeler ve çok daha fazlası global düzeydeki konuşmacılar tarafından aktarılacak. Bu ana temalar odağında paneller, sunumlar, konferanslar ve çalıştayların yer alacağı zirvede, dijital sektörde 20 yıllık deneyime sahip Daniel Trost, bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Balkan E-Commerce Summit 2024 Konuşmacıları

Balkan E-Commerce Summit Konuşmacıları

Branding Türkiye‘nin global medya partneri olduğu Balkanlar ve Orta Avrupa’dan 15’ten fazla ülkeden e-ticaret işletmelerini ve sektör liderlerini bir araya getirecek olan Balkan E-Commerce Summit 2024 konuşmacıları şöyle;

Michael Corcoran (Frankly), Niall Lavery (Veriteer), Carmen Cureu (Geopost), Damian Salkowski (Senuto), Emil Tomczyñski (Performance Media), Bartłomiej Gajdzis (OBI), Silvi Nunez (Optimational), Anastasios Spanidis (Generation Y), Nikos Moschos (Law Office Nikolaos Moschos and Associates), Daniel Trost (Microsoft), Sebastian Szmigielski (TikTok), Bartłomiej Majas (Full Stack Experts), András Szták (pazaruvaj!), Stan Padarev (SessionStack), Nigel Thomas (David to Goliath), Georgi Georgiev (Releva), Alex Danchenko (Yespo), Adam Nowakowski (META), Stewart Hull (CloudCart), Valentin Radu (Omniconvert).

Her biri alanında uzman konuşmacılar hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Zirveye Kayıt (İndirim Kodu)

Balkan E-Ticaret Zirvesi 2024 (Balkan E-Commerce Summit 2024) katılımcılarına güzel bir haberimiz var. Branding Türkiye okurları ve takipçileri için 03.04.2024 tarihine kadar geçerli brandingturkiye15 koduyla zirveye kaydolursanız %15 özel indirim elde edeceksiniz. Bu fırsatı değerlendirmek ve zirveye kaydolmak için Hemen Kaydol bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bu arada zirve sadece fiziksel olarak gerçekleşecek. Etkinlik yöneticileri tarafından yapılan açıklamaya göre; oturumlar kaydedilmeyecek. Ve etkinlik daha sonraki bir aşamada web üzerinde yayınlanmayacak. Zirveye dair gelişmeleri ise Balkan E-Commerce Summit resmi sosyal medya hesaplarından takip etmek mümkün. Zirveye dair merak edilenleri Branding Türkiye‘de paylaşmayı sürdüreceğiz.


GLOBAL MARKA ELÇİSİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.