İnsan Kaynakları Mesleki İş Birliği Derneği (İKAMİD) tarafından 14 Mart’ta gerçekleştirilecek olan İkamid İnsan Kaynakları Zirvesi Korona Virüsü nedeniyle iptal edildi.

MAREV’in ev sahipliği yapacağı ve Branding Türkiye’nin medya sponsoru olacağı İKAMİD İnsan Kaynakları Zirvesi Korona Virüsü sebebiyle iptal edildi. Etkinliğin yönetim kurulu tarafından alınan karar neticesinde zirvenin önlem amaçlı iptal edilerek ileri bir tarihe ertelendiğini öğrendik. Kurul tarafından bizimle paylaşılan etkinliğin iptal edilmesine ilişkin detayları ise sizlere bu haber aracılığıyla aktaracağız.

İkamid İnsan Kaynakları Zirvesi Korona Nedeniyle İptal

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından gece yarısı yapılan basın açıklamasından sonra anlaşıldı ki Korona Virüsü Türkiye’de… İlk vakanın görülmesi ve akabinde bu haberin yayınlanmasıyla Türkiye’deki birçok etkinlik, organizasyon, eğitim, panel, konferans, çalıştay, kongre vs. iptal edildi. Daha önce burada sizlere duyurduğumuz İKAMİD İnsan Kaynakları Zirvesi de Korona Virüsü (COVID-19) nedeniyle iptal edilerek ertelenen organizasyonlar arasına eklendi.

Etkinliğin yönetim kurulu tarafından alınan karar neticesinde zirvenin ileri bir tarihe erteleneceği ilan edildi. Bizler de sorumlu yayıncılık ilkesi gereğince bu güncellemeyi sizlerle paylaşıyoruz.

İşte etkinliğin iptal kararına ilişkin İkamid tarafından bizlere iletilen o metin;

ERTELEDİK

Değerli Üyelerimiz, Meslektaşlarımız Ve Zirve Katılımcılarımız, 

Dünyada birçok ülkeyi derinden etkileyen COVID-19 (Korona Virüsü) salgını nedeniyle ülkemizde de üst seviyede önlemler alındığı malumunuzdur. 

Ülkemizde gerek kamu gerekse özel sektördeki birçok kurumun salgının yayılmasına yönelik aldığı önlemlere paralel olarak, kurumsal sorumluluğumuz gereği 14 Mart 2020 tarihinde düzenleyeceğimiz Stratejik Ortaklığın Perde Arkası konulu zirve organizasyonumuzu ertelediğimizi bildirmek isteriz.

Güncel risk koşulları değiştiği zaman organizasyonumuz aynı program ve heyecanla gerçekleştirilecek, ilgili tarihte tekrar duyurular yapılacaktır.

Destek ve anlayışınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız

İkamid Yönetim Kurulu

İKAMİD Zirvesi İptal Duyurusu Metni

İleriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan etkinliğe dair güncel duyuruları yine sizlerle Branding Türkiye aracılığıyla paylaşıyor olacağız.


İkamid I Hakkında 

Misyonumuz

Yaratacağı iş birliği ve gelişim fırsatları ile ülkemizde insan kaynakları yönetimine ilişkin algı ve farkındalığı arttırarak kişi ve kurum bazında verimliliğe katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Reel sektör ve kamusal alanda insan kaynakları mesleğinin gelişimine yönelik politika ve yaklaşımlar üreten stratejik bir paydaş olmak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.