Branding Türkiye’nin “Dijital Ajans Sponsoru” olarak ilk andan itibaren Branding Türkiye’ye katkı sağlayan Ajans Paradise ile Branding Türkiye işbirliği 2. senesinde! 

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Buna ek olarak Branding Türkiye, sahip olduğu ürünleriyle ve alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkyie Yayınları, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi, Branding Türkiye Tv) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen 3F Fenomenine (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor. Özel ve geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının dijitaldeki aksiyonlarını güçlü bir partnere emanet etmesi gerekiyordu. Bu yüzden de Ajans Paradise ile Branding Türkiye bir işbirliği gerçekleştirmişti. Bu yıl, iki firma arasındaki bu işbirliğinin devam etmesine karar verildi. Yani Ajans Paradise ile Branding Türkiye işbirliği 2. senesine girdi!

Ajans Paradise İle Branding Türkiye İşbirliği

Kişi ve kurumlara dijital markalaşma odaklı hizmet sunan Ajans Paradise, Branding Türkiye’nin dijital pazarlama, sosyal medya iletişimi ve yönetimiyle ilgili ihtiyaçlarını üstlenerek Branding Türkiye’nin dijital ajans sponsoru” olmuştu.

Mürsel Ferhat Sağlam’dan Açıklama

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam iki marka arasındaki işbirliğinin devam ediyor oluşunu şu sözlerle değerlendirdi:

“Marka işbirliklerini önemsiyorum. Ama önemsediğim bir diğer detay bunun devamlı olup olmadığıdır. Özellikle alanında güçlü ve değer oluşturan markaların ortak bir paydada buluşabilmesi ve hatta partnerlik yapabilmesi sektör adına sevindirici. Ajans Paradise ve Branding Türkiye arasındaki işbirliğinin uzun yıllar devam etmesini diliyorum.”

Hatırlatmak gerekirse; sponsorluk kapsamında Ajans Paradise; Branding Türkiye için dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, sosyal medya iletişimi ve sosyal medya pazarlaması odağında katkı sağlıyor.

Ajans Paradise Logo

Ajans Paradise I Kurumsal

Hakkında

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Ajans Paradise, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “kreatif” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. Dijital markalaşma alanında çözüm odaklı stratejiler geliştirerek markaların dijitaldeki iletişimini ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen Ajans Paradise, “dijital markalaşma ajansı” kategorisinde hizmet veren yeni nesil bir ajanstır.

Hizmetler

Ajans Paradise; markaların reklam – pazarlama – iletişim odaklı ihtiyaçları için “3F Fenomeni” doğrultusunda çözümler sağlamaktadır. Ajans Paradise, bunu yaparken “Dijital” ve “Markalaşma” olmak üzere 2 kapsayıcı ve temel kavramı odağına alıyor ve “Future Could Change” mottosuna uygun çizgide markaların geleceğini tasarlıyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.