Netflix Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Filmini Satın Aldı

Netflix Türk film ve dizilere yatırım yapmayı sürdürüyor. Dünyanın en büyük ve popüler dijital tv platformu olan Netflix şimdi de Enes Batur’un 2018’de vizyona giren filmini satın aldı. Böylece Netflix “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmiyle Türk yapımlarına dair içeriklerine bir yenisini eklemiş oldu. 

RTÜK’ün dijital platformları denetlemesine dair kararının ardından Türkiye’den çekileceği konuşulan Netflix, Türk dizi ve filmleri satın alarak bünyesine katmayı sürdürüyor. Netflix en son Youtube Türkiye’nin en çok aboneye sahip Youtuber’larından biri olan Enes Batur’un 2018’de vizyona giren ve çok ses getiren filmi “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmini satın aldı. Böylece Netflix bu filmle birlikte Türk yapımı dizi – film -belgesel arşivine bir içerik daha eklemiş oldu.

Netflix “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” Filmini  Satın Aldı

Youtube‘un popüler ismi Enes Batur, birçok influencer gibi sinemada şansını denemiş ve sanılanın aksine iyi bir gişe yaparak olumsuz manadaki birçok öngörüyü altüst etmişti. 19 Ocak 2018‘de vizyona giren “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?” filmi vizyonda kaldığı sürede 1 milyon 433 bin 848 kişi tarafından izlenmişti. Bu yönüyle 2018’in başarılı yapımları arasında yer alan film geçtiğimiz haftalarda Netflix tarafından satın alındı.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filmi gişede 17.463.423 TL hasılat elde etmişti. Ancak filmin Netflix ile yaptığı anlaşmanın detayları henüz belli değil. Bakalım filmin gişedeki performansı Netflix’e nasıl yansıyacak. Aşağıda filmin fragmanını izleyebilir ardından eğer Netflix abonesiyseniz filmi izleyebilirsiniz.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Fragman

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir