Branding Türkiye’nin Dijital Ajans Sponsoru Ajans Paradise Oldu

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin dijital ajans sponsoru belli oldu. Kişi ve markalara dijital ajans hizmeti veren Ajans Paradise, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin dijital ajans sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye I Etkinlik, Branding Türkiye I Kariyer gibi…) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor. Geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının dijitaldeki aksiyonlarını güçlü bir partnere emanet etmesi gerektiği kaçınılmazdı.

Kişi ve kurumlara dijital markalaşma odaklı hizmet sunan Ajans Paradise, Branding Türkiye’nin dijital pazarlama, sosyal medya iletişimi ve yönetimiyle ilgili ihtiyaçlarını üstlenerek Branding Türkiye’nin “dijital ajans sponsoru” oldu. Branding Türkiye’nin kurucusu ve genel yayın yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu durumu: “insan eşittir marka fenomenine göre tıpkı bir insanın iyi ve güçlü insanlarla arkadaş / dost olması gibi güçlü markaların da güçlü markalarla işbirliği yapması gerektiğini düşünüyorum ve bunu önemsiyorum.” şeklinde özetliyor.

Kurumsal I Ajans Paradise

Hakkında

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Ajans Paradise, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “kreatif” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. Dijital markalaşma alanında çözüm odaklı stratejiler geliştirerek markaların dijitaldeki iletişimini ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen Ajans Paradise, “dijital markalaşma ajansı” kategorisinde hizmet veren yeni nesil bir ajanstır.

Hizmetler 

Ajans Paradise; markaların reklam – pazarlama – iletişim odaklı ihtiyaçları için “strateji” ve “farkındalık” içeren çözümler sağlamaktadır. Ajans Paradise, bunu yaparken “Digital” ve “Creative” olmak üzere 2 kapsayıcı ve temel kavramı odağına alıyor ve “Future Could Change” mottosuna uygun çizgide markaların geleceğini tasarlıyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir