Branding Türkiye’nin dijital ajans sponsoru belli oldu. Kişi ve markalara dijital ajans hizmeti veren Ajans Paradise, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin dijital ajans sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Dijital Ajans Sponsoru Belli Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının dijitaldeki aksiyonlarını güçlü bir partnere emanet etmesi gerektiği kaçınılmazdı.

Kişi ve kurumlara dijital markalaşma odaklı hizmet sunan ve Türkiye’nin ilk dijital markalaşma ajansı olma özelliğine sahip Ajans Paradise, Branding Türkiye’nin dijital markalaşma (dijital pazarlama & marka yönetimi – iletişimi) ile ilgili ihtiyaçlarını üstlenerek Branding Türkiye’nin dijital ajans sponsoru oldu.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Geçen yıl yayınlanan Stratejik Marka Yönetimi kitabımda bahsettiğim “insan eşittir marka” fenomenine göre; tıpkı bir insanın iyi ve güçlü insanlarla arkadaş / dost olması gibi güçlü markaların da güçlü markalarla işbirliği yapması gerektiğini düşünüyorum. O nedenle Branding Türkiye’nin sponsorluk ekosistemine dahil olan firmaları önemsiyorum. Zira bu markaların ortak bir özelli var. O da belli bir kurumsal bilince sahip olmalarıdır. Sözlerimi bitirirken iki şirket için de bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum.”

Kurumsal I Ajans Paradise

Hakkında

Mayıs 2012’de kurulan Ajans Paradise; faaliyet alanını, misyonunu ve hizmet içeriğini “Future Could Change” mottosuyla özetlemiştir. Ajans Paradise, bu doğrultuda kişi ve markalara “dijital” ve “kreatif” odaklı stratejik çözümler ve farkındalık içeren sonuçlar sunuyor. Dijital markalaşma alanında çözüm odaklı stratejiler geliştirerek markaların dijitaldeki iletişimini ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen Ajans Paradise, “dijital markalaşma ajansı” kategorisinde hizmet veren yeni nesil bir ajanstır.

Hizmetler

Ajans Paradise; kişi ve markalara; reklam – pazarlama – iletişim odaklı ihtiyaçları için “strateji” ve “farkındalık” içeren çözümler sağlamaktadır. Şirket bunu yaparken “Dijital” ve “Markalaşma” olmak üzere 2 kapsayıcı ve temel kavramı odağına alıyor. Kısacası Ajans Paradise “Future Could Change” mottosuna uygun çizgide hazırladığı stratejilerle markaların geleceğini tasarlıyor. Ajansın başlıca diğer bir ifadeyle uzmanlaşmış olduğu hizmet alanları şöyle;

  • Dijital Markalaşma
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Dijital PR
  • Kurumsal Blog Yönetimi
  • Dijital İletişim
  • Stratejik Marka Yönetimi
  • Dijital Pazarlama
  • İçerik Pazarlaması
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.