İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde 1991 yılında kurulmuş olan Kültür Kulübü tarafından gerçekleştirilen Açılış Etkinlikleri 2022 için geri sayım! 

Kültür Kulübü, “2022-2023 Eğitim Yılı”na Açılış Etkinlikleri organizasyonu ile başlıyor. 4 Ekim Salı günü İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, kulüp bünyesinde bulunan 15 topluluğun başkanları yıl içerisinde yapacakları aktiviteleri ve etkinlikleri anlatmak için standlarında yeni aktif üyelerini bekliyor olacak.

Fuaye alanı her biri ayrı bir renk olan topluluk standlarıyla dolu olacak. Ayrıca lezzetli yiyecek içecek sponsorları ve birbirinden eğlenceli workshoplarıyla Açılış Etkinlikleri, tam bir festival alanına dönüşecek. Açılış Etkinlikleri 11.00’ de fuaye alanında öğrencilerin keşfine hazır halde olacak. 12.30’da Emre Can Çalışkan ve Doğan Tunçel’in Standup Show’u, 13.30’da Onur Dilber Söyleşisi, 14.30 ‘da Alper Fındıkoğlu ve Melisa Taşkın önderliğinde Sosyal Latin Dans Workshop’u, 15.00 Ege Konakoğlu Hiphop Dans Gösterisi gerçekleşecek olup bunların ardındından Kültür Kulübü Dans Topluluğu Dans Gösterisi ve Müzik Topluluğu’nun Konseri olacak. Etkinliğin son konuğu ise şarkıcı Tuğkan olacak.

5 Ekim Çarşamba Günü ise Kültür Kulübü Tiyatro Topluluğu’nun bir gösterisi olacak. Buna göre; saat 17.00’de İşletme Fakültesi Mehmet Oluç Konferans Salonu’nda Moliere’den Cimri oyunu sahnelendirilecek. Tüm İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü öğrencileri Açılış Etkinlikleri’ne davetlidir.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlara medya desteği sağlayan Branding Türkiye, Kültür Kulübü tarafından gerçekleştirilen “Açılış Etkinlikleri 2022″nin de destekçisi oldu.

Kurumsallaşma Markalaşma ve dijitalleşme ana temalı Türkiye’nin en popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık‘ın da medya sponsoru olduğu Açılış Etkinlikleri 2022’yle ilgili detaylı bilgi için Kültür Kulübü’nün resmi web sitesini ziyaret edebilir veya sosyal medya üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Kültür Kulübü Hakkında

Kültür Kulübü, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde 1991 yılında kurulmuş olup İşletme Fakültesinin en köklü kulüplerinden biridir. Kültür Kulübü; herkese hitap eden, kendisini yeteneğini düşünce ve hayallerini paylaşma fırsatı arayan tüm üniversitelere kapılarını aralamış çok yönlü ve amaçlı bir sosyal ortamdır. Ortak inancımız ise “Ancak sanatla bezenerek oluşmuş bir kültür dokusunda dünyanın yaşanabilir hale dönüştürüleceğidir.”

Misyonumuz kültür ve sanat ile işlenmiş bir sosyal hayatı, tüm yoğunluğuyla yaşamak ve yaşatmak, üniversiteler arası iletişimi ve kolektif çalışma ruhunu geliştirmektir. Kültür Kulübü aktiviteleriyle İstanbul Üniversitesi’nde kültür ve sanata değer veren tüm öğrencilere ulaşmayı amaçlamaktadır. 

Kültür Kulübü fotoğraf, dans, müzik, tiyatro, sinema gibi on beş kolda faaliyet gösteren topluluklardan ve dört tane ana departmandan oluşmaktadır. 

Ziyaret Et

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.