Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın kitap sponsoru Branding Türkiye Yayınları oldu!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Türkiye’nin en çok dinlenen ve takip edilen podcast serisi Hani Kurumsaldık‘ın kitap sponsoru Branding Türkiye Yayınları oldu!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public ve YouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor.

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde yayın yapan Hani Kurumsaldık’ın markalarlar olan partnerlikleri sürüyor. Bu anlamda en son iş dünyasına yönelik kitap, e-kitap ve raporlarla ekosistemi besleyen Branding Türkiye’nin yayınevi odaklı alt markasıyla iş birliği yapan Hani Kurumsaldık’ın kitap sponsoru Branding Türkiye Yayınları oldu.

Branding Türkiye Yayınları Hani Kurumsaldık’ın Kitap Sponsoru Oldu

“Marka = İnsan Fenomeni”ne göre insan nasıl ki sosyal bir canlıysa markalar da aslında sosyal bir varlıktır. Etkileşime, iş birliğine ve bir topluluğa ihtiyaç duyarlar.

Rekabet gerçeğinden bağımsız kalmak imkansız olsa da iş birliği kültürünün varlığını da yok saymak mümkün değildir. Bu mantığı benimseyen ve marka iş birlikleriyle kurumsal topluluk ağını genişleten Hani Kurumsaldık’ın kitap sponsoru Branding Türkiye Yayınları oldu!

İş dünyasına yönelik kitap, e-kitap ve raporlarla ekosistemi besleyen Branding Türkiye Yayınları, hazırladığı ve yayınladığı konsept kitaplarla da okuyucuların dikkatini çekmeyi sürdürüyor. Kurumsal satış mağazası aracılığıyla kitaplarını okuyucuyla buluşturan Branding Türkiye Yayınları’nın tüm kitapları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 


Branding Türkiye Yayınları Logo

Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

Daha Fazla Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.