Arka Kapak

Yaşam Kodu Numeroloji

Mehmet Aktürk tarafından kaleme alınan Yaşam Kodu Numeroloji kitabının arka kapak metni;

Yaşamınızı yönetmek ve bunu kendi kendinize mi yapmak istiyorsunuz?

Pek çok yeteneğim var, ama bunlar bana nasıl hizmet edecek mi diyorsunuz?

Karşınıza çıkan fırsatları görmüyor, ya da kaçırdıktan sonra mıfark ediyorsunuz?

Sevmediğiniz bir işte çalışıyorsunuz ama özlem duyduğunuz şeyler çok farklı.

Onlara nasıl mı ulaşacaksınız?

Aradığınız tüm cevaplar YAŞAM KODU’nda…

Sayıların ve harflerin bilgeliğinde numerolojiyi kullanarak kendinizi tanıyabilir ve iç dünyanızın size sunduğu zenginliklere bu bilgeliğin aydınlığında bakabilirsiniz.

İsminizin ve doğum tarihinizin sırları gün ışığına çıkacak ve siz bu kitabın sayfalarında kendinizle buluşacaksınız. Anneler, babalar, öğretmenler, insan kaynakları danışmanları, psikolog ve rehberler, kişisel gelişim uzmanları, işi insan olan, insanın doğasını ve dav- ranış biçimlerini tanımanın çok önemli olduğu alanlarda çalışanlar…

Numerolojinin bilgeliğinde çocuklarınıza, öğrencilerinize, danışanlarınıza, çalışanlarınıza farklı bir gözle bakacaksınız.

Onları motive edecek ve performanslarını arttıracak alanları, yeteneklerini, hedefe ulaşmadaki eksiklerini, hangi alanlarda kendilerini geliştirmeleri gerektiğini göreceksiniz.

Öğrenmemiz gereken yaşam dersleri, kendimizi ve başkalarını nasıl motive edeceğimiz, fırsatları nasıl yakalayacağımız ve problem çözerken kullanacağımız araçlar nelerdir?

Bir çok sorunun cevabını bu kitabın (Yaşam Kodu – Numeraoloji) satırları arasında bulacaksınız.

Kendini keşfetmek için yola çıkma cesareti olan ve başkalarını tanımak için iyi bir rehber arayan herkese…

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 27.10.2015

ISBN: 6054910434

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 304

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: 1. Hamur Kağıt

Boyut: 13.5 x 21 cm

Yazar Hakkında I Mehmet Aktürk

1970 yılı İstanbul doğumludur. Lise ve yüksek okul eğitimlerini İzmir ve Ankara’da Askeri okullarda tamamladı. 1992 yılında, askerliği bıraktıktan sonra başlayan süreçten bugüne bilgisayar programcılığı yaptı. Mehmet Aktürk, 90’lı yılların sonunda başlayan Kişisel Gelişim süreci ve aldığı eğitimlerle önce kendine sonra çevresindekilere büyük farkındalıklar sağlamaya başladı.

Mehmet Aktürk; NLP-Koçluk-Hipnoz-Eğitimcinin Eğitimi-EFT vb. eğitimleri ile birleştirdiği teknik prensipleri kullanarak uygulayıcılığını geliştirdi. Kişilerin ne yapacağına karar vermeden önce kendini tanıması ve yetenek haritalarını çıkarmaları için çalışmalar yaparken, kişinin kendi doğum tarihinden ve isminden yola çıkarak yapılan numerolojik çalışmalar dizisinde YAŞAM KODU ANALİZİ’ni oluşturdu.

Mehmet Aktürk ayrıca her günün içinde bulunduğu ay ve yıl itibariyle de enerji durumu hakkında çalışmalar yaparak GÜNERJİ sistemini ve kavramını geliştirdi. Bütün bu çalışmalar devam ederken bir yandan kurucusu olduğu YENİ ÇİZGİ’de yurtiçi ve yurtdışında kullanılan çeşitli bilgisayar yazılım programları hazırlamakta olup, diğer yandan da, bireysel ve kurumsal olarak Günerji – Yaşam Kodu ve çeşitli Bireysel Gelişim eğitim seminerleri vermeye devam etmektedir. 2012 yılında günlerin enerjisini anlattığı Günerji-2012 isimli kitapla yazarlığa adım attı.

Yayın dünyasına 2013 yılında Yoldaki Işık isimli aforizmalardan oluşan kişisel gelişim kitabı ile katkıda bulunan “Mehmet Aktürk”ün son çalışması 2015 yılında Yaşam Kodu-Doğum Tarihi ve İsminizde Saklı Sırlar kitabı ile olmuştur.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.