Arka Kapak

Index 5.0

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan Index 5.0 kitabının arka kapak metni;

1 Ocak 2022–31 Aralık 2022 tarihleri arasında Branding Türkiye’de 100’den farklı kategoride toplam olarak 388+ içerik yayınlanmıştır.

Akademisyenler ve alanında uzman isimler tarafından kaleme alınan makelelerin ve gündeme dair haber ve raporların global kaynakça kurallarına göre ve bibliyografya standartları gözetilerek derlendiği “Index 5.0–2022”, serinin beşinci kitabı olup, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yayına hazırlanmıştır.

INDEX 5.0; akademisyenler, sektör profesyonelleri, yazarlar, uzmanlar, araştırma görevlileri, eğitmenler, üniversiteliler, marka yöneticileri, kurumsal iletişim uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik üreticileri, önlisans, lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik aşamasında akademik kariyer yapanlar için kaynak niteliğindedir.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Branding Türkiye Yayınları

Yayın Tarihi: 15.01.2023

Baskı Sayısı: Dijital Eser / E-Kitap

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 161

Boyut: 14.5 x 21 cm

Tür: İş Kitapları – Bibliyografya


Branding Türkiye Yayınları Kütüphane Sponsoru

Branding Türkiye Yayınları

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Mürsel Ferhat Sağlam

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.