Günümüzde evcil hayvan sahipleri, dostlarının sağlık ve mutluluğunu en üst düzeyde tutmak istiyor. Bu noktada ise evcil hayvanların dijital kimliği Petinoks devreye giriyor.

Petinoks; evcil hayvanlarınızın sağlığını ve ihtiyaçlarını anlık olarak takip etmenize imkan sunan ve temelde e-Nabız benzeri işlevselliğe sahip olan bir mobil uygulamadır. Bu yenilikçi uygulama, evcil dostlarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefleyerek, teknoloji ve topluluk bağlarını bir araya getiriyor.

Evcil Hayvanların Dijital Kimliği

Evcil dostlarınızın sağlık kontrolleri, aşılama takvimi ve özel ihtiyaçları gibi önemli bilgileri barındırmanızı ve takip etmenizi sağlayan Petinoks, temelde e-Nabız benzeri bir sistem. Buna ek olarak uygulama aynı zamanda evcil dostlarınızın sağlık geçmişini ve güncel durumunu anlık olarak görüntülemenize yardımcı oluyor. Petinoks tüm bu verileri ise veterinerlerin sistemlerine entegre olarak sunuyor. Böylece uygulama sayesinde aşı kartı kayboldu, en son hangi aşıyı yaptırmıştım gibi sorunlar da ortadan kalkmış oluyor.

Topluluk Bağları ve Etkileşim

Petinoks, sadece bir sağlık takip uygulaması değil, aynı zamanda kuvvetli bir topluluk platformu olmayı hedefliyor. Bu misyon odağında örneğin uygulama içerisinde yazılı ve videolu olarak bilgilendirici içerikler bulunuyor. İlerleyen süreçte ise Petinoks; evcil hayvan sahiplerinin ve veterinerlerin deneyimlerini paylaşabileceği bir uygulama haline gelecek. Uygulamanın bir diğer hedefi ise evcil hayvan sahiplerinin tavsiyeler alabileceği, sorularına cevaplar bulabileceği bir uygulamaya dönüşmek. Bu etkileşim, evcil hayvan sahiplerinin bilgilenmesi ve evcil hayvanların daha bilinçli bakılması için kritik bir öneme sahip. Kısacası Petinoks’ta kullanıcılar, birbirleriyle bilgi ve deneyim paylaşarak evcil dostlarının yaşam kalitesini artırabilecek.

Petinoks İle Evcil Dostlarınızın Geleceğini Şekillendirin

Petinoks, barındırdığı özelliklerle evcil hayvan sahipliğinin geleceğine yön veriyor. Uygulama, sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip ediyor ve kullanıcılarına en güncel bilgileri sunmayı hedefliyor. Uygulamanın gelecek planları arasında, yapay zeka destekli sağlık tavsiyeleri ve kapsamlı takip özellikleri bulunuyor.

Şu anda sunduğu akıllı tasma ile evcil hayvanların kaybolmasını engelleyen Petinoks, 2024 yılında bu özelliği daha efektif hale getirecek. Böylece evcil dostlarınızın anlık olarak ateşini görebilecek ve kaç adım attığını inceleyebileceksiniz. Aynı özellik sayesinde evcil hayvanınızın konumunu görüntüleyebilecek ve hatta evcil hayvanınızın ruhsal durumunu bile analiz edebileceksiniz.

Petinoks: Evcil Dostlarınız İçin Akıllı ve Güvenli Bir Seçim

Petinoks, evcil hayvan sahiplerine sadece bir uygulama değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor. Uygulama; sağlık takibi, topluluk desteği ve sürekli gelişen teknolojisiyle, evcil dostlarınız için akıllı ve güvenli bir seçim oluşturuyor. Konuyla ilgili Petinoks kurucusu Burak Uysal yaptığı açıklamada “Petinoks ile Hayat kurtaran teknolojilerle ve derinlemesine topluluk bağlarıyla evcil dostlarımızın geleceğini en iyi şekilde şekillendiriyoruz” değerlendirmesinde bulundu.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI (KİTAP)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.