Marka tescil, fikri mülkiyet ve patent alanlarında hizmet veren Üstün Patent’ten Linkedin’de büyük çekiliş!

Marka tescil ve patent alanında hizmetler sunan Üstün Patent 2015 yılında kuruldu. Faaliyete başladığı andan itibaren marka tescil ve patent alanlarında kişi ve kurumlara 360 derece hizmet sunan, markasını ve fikrini korumak isteyenlere danışmanlık yapan Üstün Patent’ten Linkedin’de büyük çekiliş!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan ve Branding Türkiye Yayınları ile Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak yakın zaman önce piyasaya çıkan Dijital Markalaşma kitabı 3 kişiye hediye! Çekilişe katılmak için çekiliş koşullarını okumayı ve açıklamanın devamında yer alan çekilişe katıl linkine tıklamayı unutmayın.

Üstün Patent’ten Linkedin’de Çekiliş

Sektör profesyonelleri tarafından takip edilen global iş ağı Linkedin’de “Üstün Patent Sponsorluğunda” kitap çekilişleri başladı! Linkedin’deki ilk çekilişinde Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma kitabını 📚 hediye edecek olan Üstün Patent, bundan sonra da Linkedin özelinde takipçilerine çeşitli hediyeler sunmayı sürdürecek.

#EvdeKal sürecini verimli ve keyifli hale getirmek maksadıyla Linkedin özelinde kitap çekilişlerine başlayan Üstün Patent, düzenlediği bu ilk çekilişte 3 kişiye Dijital Markalaşma kitabını hediye edecek. Dijital Markalaşma kitap çekilişine katılmak için Çekilişe Katıl linkine tıklamanız yeterli.

Çekiliş Şartları

  • Üstün Patent Linkedin sayfasını takip etmek. (Buradan takip edebilirsiniz.)
  • Üstün Patent Linkedin sayfasındaki çekiliş paylaşımına yorum olarak “+” yazmak

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 01.05.2020
  • Bitiş: 08.05.2020 – 23:59

Kazananlar

Çekiliş sonucu 09.05.2020’de Üstün Patent Linkedin sayfasında duyurulacaktır.

Üstün Patent

Üstün Patent I Hakkında

Üstün Patent, marka tescil alanında yeni marka üretenlere ve/veya ürettikleri fikirleri korumak isteyen kişilere hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Firmamız, öncelik olarak verdiği hizmetlerde kişilerin markalarının ve fikirlerinin güvenle korunmasını kendisine misyon edinerek, müşteri memnuniyetini ve insan odaklılığı en üst noktaya çıkartmayı hedeflemektedir. Bu noktada uzun yıllardır gerek iş takibi gerekse hukuki süreçlerde büyük bir titizlik ve kaliteyle çalışan uzman kadrosu sayesinde alanında sürekli yükselen bir grafik çizerek ve tescil alanındaki güncel gelişmeleri takip ederek sürekli yükselen bir grafik çizmiş, sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.