İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik Branding Türkiye tarafından kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor. Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta Emrah Altuntecim’in Satış Psikolojisi kitabı yer alıyor. 

Sektör profesyonelleri tarafından takip edilen ve global iş ağı olma özelliği taşıyan popüler sosyal ağ Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde bu hafta Satış Psikolojisi kitabı yer alıyor. Ceres Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan ve Emrah Altuntecim tarafından kaleme alınan “Satış Psikolojisi”ni kazanmak için çekilişe katılın.

Satış Psikolojisi kitap çekilişine katılmak için TIKLAYINIZ

Çekiliş Şartları

 • Branding Türkiye Linkedin Sayfasını Takip Etmek
 • Çekilişe katıldığına dair yoruma “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

 • Başlangıç: 19.02.2018
 • Bitiş: 23.02.2018

Kazananlar

 • Çekiliş sonucu 25.02.2018’de Linkedin’de duyurulacaktır.

Satış Psikolojisi I Arka Kapak

Yönetim Danışmanı, İletişim Bilimci, Satış Koçu ve Eğitimci Emrah Altuntecim; satış psikolojisi, algı ve iletişim konularını sizin için hayata geçirebileceğiniz en önemli yönleriyle elinizde tuttuğunuz kitapta ele alıyor.

Satış psikolojisi’nin kilit noktaları bilinmeden iletişim ve satış teknikleri kullanıldığında çoğu zaman çarpıcı ve doğal bir etki bırakmıyor. Bu kitabı hazmederek okuyup satış teknikleriniz ile buluşturduğunuzda şu konularda faydasını görmeniz mümkün olacak:

 • Satışların belirgin ve kademeli bir şekilde artması
 • Satış ortamlarına daha akılcı yatırımlar sonucu maliyetlerin düşmesi
 • Satış esnasında ikna’nın kolaylaşması
 • Satış süresinin kısalması
 • Beden dili ve iletişim tekniklerinde doğallık
 • Reklam ve imaj çalışmalarının daha düşük maliyetlerle planlanması

Yalnızca pazarlamacıların ve satışçıların değil, iş yaşamında başarıyı yakalamak isteyen herkesin okuması gereken temel bir kitap. Onlarca satış kitabının özü burada…

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 04.01.2019

ISBN: 6054910915

Baskı Sayısı: 3. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 192

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Emrah Altuntecim I Hakkında

Yönetim Danışmanı, İletişim Bilimci, Uluslararası Eğitmen ve Yazar Emrah Altuntecim, Türkiye’de ve yurtdışında ses getirmiş, İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanmış birçok kitabın yazarıdır. Ayrıca birçok eserin de editörü ve yayın danışmanıdır. Eğitmen ve Koç olarak da sayısız projede yer almıştır. Altuntecim, satış, pazarlama, reklamcılık sektörleri ile eşgüdümlü olarak başladığı inhouse eğitimler, outdoor etkinlikler ve danışmanlık alanlarındaki çalışmalarını 1999 yılından beri binlerce bireye, birçok şirket ve kurum çatısı altında hizmet vererek hayatın somut gerçekleri ve parametreleri üzerinde temellendirmiştir.


💡 Helikopter Bakışı (Çekiliş)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.