İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından gerçekleştirilecek olan Reklam  Ve Pazarlama Zirvesi 2022 için geri sayım başladı! 

Türkiye’nin ISO 9001:2015 Kalite Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve gelenekselleşen Reklam Ve Pazarlama Zirvesi 2022 için geri sayım başladı! Bu sene 28 Şubat tarihinde düzenlenecek olan etkinlik “Nasıl Çıktı Bu Fikirler?” konsepti ile Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Reklam Ve Pazarlama Zirvesi 2022

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ve gelenekselleşen “Reklam Ve Pazarlama Zirvesi ’22”de NFT, Gastronomi ve Yeni Düzen Reklamcılık gibi birçok güncel konu ele alınacak. Buna ek olarak Reklam ve Pazarlama Zirvesi 2022; Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Ana Desteği ve CarrefourSA Altın Sponsorluğunda 28 Şubat Pazartesi günü Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Alanında uzman birçok ismin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliği izlemek, fuaye alanında workshoplar, interaktif alanlar ve sürpriz çekilişlerle dolu renkli bir gün geçirmek için yerinizi ayırtmayı unutmayın. Bu arada katılımcılar, etkinliğin sonunda Reklam ve Pazarlama Zirvesi ’22 Katılım Sertifikası almaya hak kazanacaklar.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Reklam Ve Pazarlama Zirvesi 2022”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli. 2022 yılı özelinde online etkinliklere yönelik medya sponsorluğu şartlarını incelemek için buraya tıklayın.

Etkinlik Detayları

Etkinlik Adı: Reklam Ve Pazarlama Zirvesi’22

Düzenleyen: İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü

Mekan: Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Tarih: 28 Şubat 2022

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Başvuru Ve Kayıt: HEMEN KAYIT OL


İşletme Kulübü Hakkında 

İşletme Kulübü,1986 akademik yılında kurulan, “Kariyerine giden en kısa yol” ilkesini taşıyan bir öğrenci kulübüdür. İlkeli, azimli, sorumluluk sahibi, iş hayatına erken atılmak isteyen yönetici adaylarını, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran İşletme Kulübü, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bağlı “ilk” kulüp olmakla birlikte Türkiye’nin ilk ve tek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi‘ne sahip öğrenci kulübü olma özelliğini taşımaktadır. İşletme Kulübü iş dünyasıyla üniversite öğrencilerinin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli imkanı ve deneyimi sağlayarak, öğrencileri iş yaşamına hazırlamaya çalışmaktadır. İş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla iş, basın, yayın, medya, ekonomi, sanat, sosyal sorumluk, güncel hayattaki birikimlerini en iyi şekilde üyelerine aktarmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.