StartupTeknoloji tarafından girişimcilik ekosistemine fayda sağlama misyonuyla gerçekleştirilen kahvaltı buluşmalarının beşincisini Albaraka Garaj ev sahipliğinde düzenlendi. Girişimcileri, iş insanlarını, sektör profesyonellerini ve yatırımcıları bir araya getiren StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması (Ekim 2023) ile ilgili detayları sizler için derledik!

StartupTeknoloji 5. Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması 28 Ekim’de Albaraka Garaj ev sahipliğinde gerçekleşti. Kendisini yeni nesil, ekosistem odaklı, her paydaşa aynı yakınlıkta, ulaşılabilir bir girişimcilik ve teknoloji medyası olarak ifade eden StartupTeknoloji tam da bu tanımlamaya uygun olarak yine sektör paydaşlarını ve ekosistemin önemli isimlerini bir araya getirdi.

StartupTeknoloji Kahvaltı Buluşması

Daha önce yapılan kahvaltı buluşmaları çıktılarına göre 2 yatırım, 60+ B2B müşteri, 20 Milyon TL’yi aşan ciro anlaşmaları yapılmış. Ayrıca konuşmalardan edindiğim bilgiye göre kahvaltı buluşmaları farklı dikeylerde de devam edecek. Diğer bir deyişle; oyun, fintech, influencer marketing, yatırımcı ve diğer önemli alanlarda benzer buluşmalar olacak.

StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması (Ekim 2023)

Beşincisi 28 Ekim 2023’te Albaraka Garaj’da düzenlenen StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması‘nda girişim sunumları, panel ve konferanslar düzenlendi. Etkinlik boyunca networking fırsatı da oldu. Kısacası bu buluşma kahvaltıyla sınırlı değildi.

Bu arada, StartupTeknoloji “dijital girişimcilik komünite uygulaması“nı kahvaltı organizasyonunda kapalı devre networking için başlatıp katılımcıların kullanımına sundu. Uygulamayı deneyimleme fırsatı buldum. Ekosistem paydaşlarının erişilebilir olduğu katma değeri yüksek, fayda ve farkındalık odaklı güzel bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Etkinliğe dair aslında gündeme alınabilecek çok başlık var. En son, StartupTeknoloji ortaklarından İlker Elal’ın sunumuna değinmek istiyorum. İlker Elal’ın sunumu girişimcilik ekosistemi adına umut verici olmanın yanında çok da motive ediciydi.

Rol Modelimiz Her Zaman Kalbimizde

Girişimciler hep bir rol modeli arar ama bunu yaparken pek fazla yakınlarındaki kişilere odaklanmazlar. Bazen sermayeyi dert ederler, bazen başarısız olmaktan korkarlar. Birçoğumuzda var bu. Ancak her zaman en yakınımızda yani kalbimizde ve aklımızda olan, başardıklarıyla bize yol gösteren kısacası bizler için en iyi rol model olan o bir kişiyi bazen unutuyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bu vesileyle bir kez daha saygı ve minnet ile anmak istiyorum.


Cumhuriyet 100 Yaşında!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.