Başarı ve gelişim için temel değerlerden biri olan “motivasyon” ana temasıyla 4 Kasım 2023 Cumartesi günü saat 12:00 – 18:00 arasında Gebze’deki İstasyon Bilim Ve Sanat Merkezi’nde “Motivasyon 1.0 Etkinliği” gerçekleştirilecek! Branding Türkiye ve JCI Kocaeli organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte konferans, motivasyon oyunları, kısa film gösterimi ve networking gibi uygulamalara yer verilecek.

Gerek iş hayatında gerek akademik kariyer sürecinde ve gerekse sosyal yaşamda sürdürülebilirliğin temel faktörü olan “motivasyon” ana temasıyla 4 Kasım 2023 tarihinde Branding Türkiye ve JCI Kocaeli organizasyonuyla Motivasyon 1.0 Etkinliği gerçekleştirilecek. Gebze Bilim Ve Sanat Merkezi‘nde düzenlenecek olan etkinlikte kısa film gösterimi, konferans, motivasyon oyunları ve networking gibi uygulamalara yer verilecek.

Dijital Markalaşma Konferansı Kocaeli

Motivasyon 1.0 Etkinliği 4 Kasım’da

Günümüz dünyasında bilgiye erişim kadar bilgiyi efektif kullanmak da bir hayli önemli. Bilgiye erişim ile bilgiyi efektif kullanma arasındaki bağlantıyı sağlayan temel unsursa “motivasyon”dur. 4 Kasım 2023 tarihinde Branding Türkiye ve JCI Kocaeli organizasyonuyla hazırlanan Motivasyon 1.0 Etkinliği kapsamında iş, eğitim ve sosyal yaşam olmak üzere hayatın tüm alanlarında ve aşamalarında büyük önem taşıyan motivasyon için çeşitli uygulamalara yer verilecek. Gebze Bilim ve Sanat Merkezi’ndeki etkinlikte bu bağlamda motivasyon oyunları, networking, kısa film gösterimi ve konferans gerçekleştirilecek.

Motivasyon 1.0 Etkinliği Afiş

Kurumsal İletişim 2.0, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi, Karma Türkiye, StartupTeknoloji, Medya Bilgi Rehberi ve Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde, AIESEC, Gebze Belediyesi desteğiyle ve Korvo‘nun etkinlik yönetim sponsorluğund Motivasyon 1.0‘a katılım ücretsiz olup kayıt için aşağıdaki formun doldurulması gerekmektedir.

Motivasyon 1.0 Etkinliği Program İçeriği

Program Detayları

Etkinlik açılış konuşmasıyla başlayacak olup akabinde Icebreaker ve motivasyon etkinliği gerçekleştirilecek. Sonrasında Dijital Markalaşma 1.0 konferansının düzenleneceği etkinliğin devamında ise Crossroads Film Festivali ve Networking olacak.

Etkinlik Detayları

Organizasyon: Branding Türkiye, JCI Kocaeli

Tarih / Saat   : 4 Kasım 2023 / 12:00 – 18:00

Mekan            : İstasyon Bilim Ve Sanat Merkezi

Adres             : İstasyon Mahallesi Şehit Abdullah Horoz Caddesi 1414. Sokak NO:15 Kocaeli/Gebze (Gebze Marmaray Durağı Karşısı)

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma 1.0 başlıklı bir konuşma yapacağı etkinliğe kaydolmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterlidir.


Growth 1.0 – Etkinlik Notları

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.