Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketi Papara, Kartını Tasarla özelliğini tanıtmak için gerçeklik algısının sınırlarını zorladı. Papara Card’lar reklam panolarına sığmayarak Nişantaşı sokaklarına taştı.

Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketi Papara, kullanıcıların Papara Card’larını yazı, çizim ve ikonlarla tasarlamalarına olanak tanıyan Kartını Tasarla özelliğini Türkiye’de bir ilk olduğuna dikkat çekmek için gerçeklik algısının sınırlarını zorladı.

Papara’nın CGI teknolojisini kullanarak kendi sektöründe bir ilke imza attığı çalışma, reklam panosuna sığmayarak Nişantaşı sokaklarına taştı. “Fashion is my passion” mesajı; ikonlar ve özel çizimlerle tasarlanan devasa bir Papara Card olarak belirdi.

Papara Card’lar Nişantaşı Sokaklarına Taştı

Papara, Türkiye’de bir ilke imza attığı “Kartını Tasarla” özelliğini CGI teknolojisini kullanarak Nişantaşı sokaklarına taşırdı.

https://www.youtube.com/shorts/e5C1ZZRwIs8

Hayatın tekdüze gerçekliğini üç boyutlu dünyanın imkânlarıyla yaratıcı bir biçimde kesintiye uğratan çalışma, tutkularını ve onlara yol gösteren mottolarını tasarladıkları Papara Card’lar ile özgürce yansıtan Paparalılar ve sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandı.

Papara, bu çalışmayla CGI teknolojisini 360 derece reklam kampanyasına entegre eden ilk finansal teknoloji şirketi oldu. Şirket, “Mottonu yaz, tutkunu çiz, Papara ile kendini yansıt” söylemiyle duyurduğu, Türkiye’de bir ilk olan ve kullanıcılara kendi kartlarını akıllı telefonlarıyla Papara üzerinden tasarlama olanağı sunan Kartını Tasarla özelliğine dikkat çekti.

Kullanıcıların Black, Gray, Rose, Almond ve Teal olmak üzere beş renk seçeneğiyle ön ödemeli Papara Card’ları diledikleri gibi tasarlamasını sağlayan bu özellik, Türkiye’de ve dünyada bir ilki temsil ediyor.

Papara Kartını Tasarla Özelliği – Reklam Filmi

Papara’nın Kartını Tasarla özelliği için hazırladığı reklam filmi ise şöyle;

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.