Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’den Günün Gündemi adını taşıyan yeni bir içerik konsepti geldi.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, sosyal medya özelinde günü özetleyen yeni bir içerik stratejisiyle takipçilerinin karşısında! ” #GününGündemi” adını taşıyan bu paylaşımlar, ilgili güne dair en önemli gelişmenin paylaşılmasını kapsıyor.

Bu arada aynı zamanda bir “zaman tüneli” olma özelliği taşıyan Günün Gündemi içerikleri, her ayın sonunda Branding Türkiye’de liste halinde “Günün Gündemi” kategorisinde paylaşılıyor. Böylece o ay özelinde neler olduğuna dair arşivsel nitelikte özgün ve sürdürülebilir içerik üretilmiş oluyor. Yıl sonunda ise tüm bunlar Branding Türkiye Yayınları etiketiyle kitaplaştırılarak e-kitap formatında ücretsiz bir biçimde Branding Türkiye’nin mail abonelerine iletiliyor.

Branding Türkiye’den Günün Gündemi

Branding Türkiye, yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren deyim yerindeyse “mecra” olmanın hakkını veriyor. Zira gündeme dair içeriklerin yanında konsept içerikleriyle ve yazı dizileriyle faaliyetini sürdüren Branding Türkiye’nin diğer bir özelliği de tüm bunları en özgün biçimde ve sürdürülebilir bir bakış açısıyla yapıyor olmasıdır.

Akademisyenler ve sektör profesyonellerinden oluşan profesyonel yazar kadrosuyla ekosisteme bilgi ve tecrübe aktarımında bulunan Branding Türkiye, “360 derece içerik” mantığıyla hareket ediyor. Bu da Branding Türkiye’ye, görsel ve işitsel içerik üretmesiyle ilgili bir sorumluluk yüklüyor. Tüm bunlara ek olarak 2020 itibariyle başlayan ve sosyal medya özelinde paylaşılan “Günün Gündemi” içerikleri de bu sorumluluğun bir yansıması olarak yorumlanabilir.

#GününGündemi etiketiyle paylaşılan içerikler o güne dair en önemli olayın saat 23:59’aa Branding Türkiye’nin kurumsal sosyal medya hesaplarında paylaşılmasını ifade ediyor. Bir konsept doğrultusunda hazırlanan bu içerik teknoloji, dijital, iş dünyası vs. başta olmak üzere sektörü ve gündemi ilgilendiren tüm gelişmeleri kapsamaktadır. Bu arada Günün Gündemi’nde yalnızca Türkiye’den gelişmelere yer verilmiyor. Eğer dünya genelini etkileyen önemli bir gelişme yaşanmışsa o da Günün Gündemi’nde yayınlanabilmektedir.

Günün Gündemi içeriklerinden anlık haberdar olmak için Branding Türkiye’yi Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr ve Linkedin‘de takip edebilirsiniz. Ayrıca sayfanın solunda yer alan bildirim (push) aboneliğini aktifleştirebilir ya da mail bültenine abone olabilirsiniz.


💡 Branding Türkiye Üniversite Temsilcileri Arıyor

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.