Spotify özelinde gerçekleştirilen “Dijital Markalaşma Sohbetleri”nin “Merhaba” başlıklı birinci bölümü yayınlandı.

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Eğitmen Ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan “Dijital Markalaşma Sohbetleri” temalı podcast serisinin birinci bölümü yayınlandı. İlk yayın olması nedeniyle podcastin bu haftaki konusu “Merhaba” olarak belirlendi.

Merhaba (Birinci Bölüm)

Dijital Markalaşma Sohbetleri’nin 1. bölümü olan “Merhaba” temalı podcastte; Mürsel Ferhat Sağlam, ilk yayın olması nedeniyle giriş mahiyetinde bir konuşma yaparak “Dijital Markalaşma Sohbetleri”nin misyonundan bahsetti. Sağlam ayrıca podcast serisi boyunca, bazı haftalarda alanında uzman isimleri yayına konuk olarak alacağını da söyledi.

Bu arada Dijital Markalaşma Sohbetleri dinleyicileri, her programda sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacaklar. Bu konuya dair detaylara da Merhaba başlıklı yayında değinen Mürsel Ferhat Sağlam, bazı haftalarda yayın boyunca şifre mahiyetinde harf ya da kelimeler vererek dinleyicilerden bunları birleştirmelerini isteyeceğini ifade etti. Yayının gün ve saati itibariyle 72 saat içerisinde bu şifreyi ulaştıran dinleyiciler arasından çekiliş yapılarak şanslı kişi ya da kişilere hediyeleri gönderileceğini söyleyen Sağlam, konuya ilişkin detayların Branding Türkiye’de yayınlanacak olan haberde verileceğini vurguladı.

Telegram’da Takip Edin

Dijital Markalaşma Sohbetleri podcast serisine dair detaylar için “Dijital Markalaşma Telegram Kanalı“nı takip edebilirsiniz. Buna ek olarak Branding Türkiye içeriklerine anlık ulaşmak, gelişmelerden anında haberdar olmak içinBranding Türkiye Telegram Kanalını takip edebilirsiniz. Son olarak güncel etkinlikler, eğitimler, zirve ve meetuplar ile online eğitim, etkinlik ve seminerler için Etkinlik Duyuru Telegram Kanalını takip edebilirsiniz.

Sponsorlar

Spotify özelinde gerçekleştirilen “Mürsel Ferhat Sağlam İle Dijital Markalaşma Sohbetleri”nin Merhaba temalı birinci bölümünün sponsorları şöyle;

  • Branding Türkiye
  • Branding Türkiye Yayınları
  • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
  • G4A Studio & Workshops
  • Dikeyeksen Yayıncılık
  • Ajans Paradise
  • Üstün Patent
  • Alastyr

Dijital Markalaşma Sohbetleri I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam’ın kişisel Spotify kanalının adıdır. Dijital Markalaşma Sohbetleri’nde; Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan dijital markalaşma kavramı ile ilgili “nedir?”, “nasıl?”, “niye?” odağında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılmaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir. “Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır. Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

Mürsel Ferhat Sağlam ile Instagram, Twitter ve Linkedin üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.