Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi (TRAI) organizasyonuyla bu yıl 6.’sı düzenlenen zirve; ikinci ve üçüncü gününde ücretsiz ve online olarak herkes tarafından takip edilebilecek. İşte Türkiye Yapay Zeka Zirvesi (Canlı Yayın) linkleri!

Türkiye’de yapay zeka ekosisteminin gelişimine öncülük eden Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) tarafından düzenlenen Türkiye Yapay Zeka Zirvesi bu yıl 26 – 27 – 28 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Global yapay zeka ekosisteminin paydaşı olan şirketler, teknoloji firmaları, yapay zeka odağındaki uzmanlar, startuplar, yatırımcılar ve karar vericiler yine bu zirve sebebiyle İstanbul’da buluşacak. 

“Her Şey Bir Soru ile Başlar” ana temasına sahip zirvenin paydaşı Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi olurken zirvenin sponsorları arasında ise ETİYA, Ford Otosan, Hewlett Packard Enterprise, Nvidia, META, Turkcell, Intel, SambaNova, Google Cloud, Deloitte, TRAI Academy, T-Gate, Miuul, TÜSİAD SD, Lokal İstanbul ve Branding Türkiye bulunuyor.

Türkiye Yapay Zeka Zirvesi (Canlı Yayın)

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) tarafından 26 Ekim’de Levent Wyndham Grand Otel’de fiziksel olarak düzenlenecek olan zirve ikinci ve üçüncü gününde çevrimiçi olarak herkes tarafından ücretsiz şekilde takip edilebilecek.

İşte Türkiye Yapay Zeka Zirvesi (Canlı Yayın) linkleri!

27 Ekim 2023

Türkiye’de yapay zeka ekosisteminin gelişimine öncülük eden Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) tarafından düzenlenen Türkiye Yapay Zeka Zirvesi‘nin ikinci gününü aşağıdaki videodan canlı izleyebilirsiniz.

28 Ekim 2023

Türkiye’de yapay zeka ekosisteminin gelişimine öncülük eden Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) tarafından düzenlenen Türkiye Yapay Zeka Zirvesi‘nin üçüncü gününü aşağıdaki videodan canlı izleyebilirsiniz.


Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi I Hakkında

Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi (TRAI) Türkiye’de yapay zeka farkındalığını artırmak ve ekosistemi geliştirmek için 2017’de kuruldu. Türkiye’deki yapay zeka girişimlerinin envanterini tutan TRAI, Türkiye Yapay Zeka Ekosistemi’nde yer alan girişimlerin akademi ve özel sektör ile buluşmalarını, ortak proje yapmalarını, yatırımcı bulmalarını ve yurt dışına açılmalarını sağlıyor. Küresel boyuttaki yatırımcılar ve yapay zeka ekosisteminin özel sektör liderlerini yüksek potansiyele sahip startuplarla doğru eşleşmelere alan açan TRAI, her yıl Türkiye Yapay Zeka Zirvesi’ni gerçekleştirerek Türkiye’de ve dünyada yapay zeka ekosisteminin liderleriyle en inovatif ve en yeni gelişmeleri geniş kitlelere ulaştırıyor.


Yapay Zeka Zirvesi’nin Programı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.