in4startups ve Girişimup işbirliğiyle, üniversite öğrencilerini sektördeki deneyimli kişilerle buluşturma fırsatı sunan Sektörden Kampüse Programı’nda (S2C) bu ay Satış Ve Pazarlama Alanında Kariyer Tavsiyeleri Etkinliği gerçekleştirilecek. 27 Ekim’deki etkinliğin konuşmacısı ise Yorglass Sales & Marketing Executive Serap Duman oldu.

Satış ve Pazarlama alanlarında kariyer planlayanlar için in4startups ve Girişimup işbirliğiyle 27 Ekim 2023’te önemli bir etkinlik gerçekleştirilecek. Yorglass Sales & Marketing Executive Serap Duman, Sektörden Kampüse Programı kapsamında satış ve pazarlama odağında bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak.

Satış Ve Pazarlama Alanında Kariyer Tavsiyeleri

Sektörden Kampüse Programı’nın (S2C) Ekim ayı takviminde, satış ve pazarlama alanındaki başarılı global çalışmalarıyla dikkat çeken Serap Duman var. Her kamusal, kurumsal ve kişisel marka için büyük önem taşıyan “satış” ve “pazarlama” olguları ile ilgili sektörel deneyimlerini aktaracak olan Duman aynı zamanda bu alanlarda edindiği tecrübeleri, geleceğin satış ve pazarlama yöneticileriyle paylaşacak.

Etkinliğin Kazanımları

Satış ve Pazarlama alanlarında kariyer planlayanlar için in4startups ve Girişimup işbirliğiyle 27 Ekim 2023’te gerçekleştirilecek olan ve Serap Duman’ın konuşma yapacağı “Satış Ve Pazarlama Alanında Kariyer Tavsiyeleri Etkinliği”nin kazanımları ise şöyle;

Satış ve Pazarlama Becerileri: Satış ve pazarlama eğitimimiz sektördeki güncel bilgilere erişim sağlar. Sektördeki değişiklikleri ve yenilikleri takip etmek, rekabet avantajı sağlayabilir.

Kişisel Gelişim: Etkinlik iletişim becerilerinizi, liderlik yeteneklerinizi ve problem çözme yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Deneyimli Uzman: Eğitmenimiz Serap Duman satış ve pazarlama alanında uzun yılların deneyimine sahip bir uzmandır. Kendisinin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Network: Diğer katılımcılarla ve deneyimli profesyonelimizle tanışma ve ilişkiler kurma fırsatına sahipsiniz. Bu bağlantılar iş fırsatlarına, işbirliklerine ve mentorluk ilişkilerine yol açabilir. İyi bir iş ağı, kariyerinizi ilerletmede önemli bir araç olabilir.

Etkinlik kapsamında satış ve pazarlamaya dair trendleri öğrenebilir, kariyer planlamanızı şekillendirebilir ve iş ağınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca bu alanda işverenlerin beklentilerinin neler olduğunu anlayıp bu bağlamda eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

Sektörden Kampüse Programı kapsamında hazırlanan bu etkinliğe; tüm illerdeki bütün üniversitelerden ve bu üniversitelerin tüm bölümlerindeki, ön lisans ve doktora aralığındaki tüm öğrenciler katılabilir.

Etkinlik Detayları

  • Etkinlik Tarihi: 27 Ekim 2023
  • Saat: 12:00 – 13:00
  • Konuk: Serap Duman
  • Konu: Satış ve Pazarlama Alanında Kariyer
  • Eğitim Adresi: Online
  • Başvuru: Ücretsiz

CUMHURİYETİN YÜZÜ PROJESİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.