Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On Üçüncü Bölüm yayınlandı. “Aşı Mobbingi” ana temasıyla yayınlanan podcastte, bazı markaların ve kamu kurumlarının aşı zorunluluğuyla ilgili tavrına değinildi. 

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on üçüncü bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Aşı Mobbingi” sorusu odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On Üçüncü Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” on üçüncü bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Aşı Mobbingi” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca yeni tip Koronavirüs (Covid-19) aşısının SGK çalışanlarına yapılmaya başlamasıyla birlikte gündeme gelen “aşı mobbingi”ne dair bilgi verildi. Zira aşı ile ilgili herhangi bir zorunluluğun olmamasına karşın bazı markaların ve kamu kurumlarının aşı ile ilgili çalışanlara baskı yaptığı anlaşıldı. Bir anda sosyal medyanın ana gündemi olan “aşı mobbingi” ile ilgili a’dan z’ye bilgi aktarımının gerçekleştirildiği bu podcastte ayrıca şunlara da değinildi;

  • Aşı mobbingi nedir?
  • Özel sektörde aşı baskısı var mı?
  • Kamuda aşı zorunluluğu var mı?
  • Aşılama sürecinde hangi iletişim hataları yapıldı?
  • Aşı mobbingi karşısında çalışanlar ne yapmalı?
  • Aşı zorunluluğu söylemi; kurumsal politika mı departman yöneticilerinin dayatması mı?
  • Kapanma ve kısıtlamaların ekonomiye maliyeti nedir?
  • Dünyada aşılama nasıl yönetiliyor?
  • Aşılama sonrası istatistikler paylaşılıyor mu?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (On İkinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.