Branding Türkiye’nin dijital monitöring sponsoru belli oldu. Haber siteleri, sosyal medya platformları, forum, blog, şikayet ve içerik sitelerini 7/24 tarayıp raporlayan Teleskop, Branding Türkiye’nin dijital monitöring ve analiz sponsorluğunu üstlendi.

3F Fenomeni ve 360 derece içerik stratejileriyle faaliyetlerine devam eden Branding Türkiye, bu kapsamda gerçekleştirdiği aksiyonlarla ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor. Bir taraftan da çeşitli sektörlerde aksiyon gösteren alt markaları, iştirakleri ve ürünleriyle kapsamını ve etki alanını genişleten Branding Türkiye, aynı zamanda gerçekleştirdiği stratejik iş birlikleri ve partnerliklerle de adından söz ettiriyor. Bu bağlamda en son Teleskop.app ile iş birliği yapan Branding Türkiye’nin dijital monitöring ve analiz sponsoru Teleskop oldu!


İşte konuya dair tüm detaylarla birlikte Branding Türkiye ile Teleskop arasındaki stratejik partnerliğin ayrıntıları!

Branding Türkiye’nin Dijital Monitöring Sponsoru Teleskop Oldu

İnternette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulama olan Teleskop.app, Branding Türkiye’nin dijital monitöring sponsoru oldu.

Haber Takibi, Sosyal Medya Takibi, İnternet Takibi, Gündem Takibi gibi özelliklerin yanı sıra Analiz ve Detaylı Raporlama, Rakip Analizi, Eş Zamanlılık, Kategorisellik, İçerik Gruplama, Arşiv, Çoklu Kullanıcı gibi avantajları da bulunan Teleskop.app, tüm platformları tek uygulamada sunarak süreç yönetimini etkin bir hale getiriyor.

Türkiye’nin en önemli kurumlarının tercihi olan Teleskop ile sadece detaylı dijital takip ve raporlama yapılmıyor. Aynı zamanda itibar yönetimi ve kriz yönetimi için de Teleskop, birçok markanın ve ajansın ilk tercihi. Branding Türkiye ile Teleskop arasında gerçekleştirilen stratejik partnerlikle beraber Branding Türkiye’nin tüm faaliyetlerine dair oluşan dijital yansımalar da bundan böyle Teleskop güvencesiyle yönetilecek.


Teleskop App Logo

Teleskop I Hakkında

Teleskop App; internette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Teleskop App, tüm haber sitelerini, sosyal medya platformlarını, forum, blog, sikayet ve içerik sitelerini 7/24 düzenle olarak tarar. Böylece, hakkınızda çıkan önemli içeriklerden ve herhangi bir krizden anında haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz anda içeriklerinizle ilgili detaylı rapor ve analizlere ulaşabilirsiniz.


Branding Türkiye Logo

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.