TAM Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş, 15 senelik fuar organizasyon deneyimini spor endüstrisine aktarıyor. World Sports Istanbul, kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor!

10 – 13 Ocak 2024 tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi‘nde spor ana temalı global bir fuar gerçekleşecek. World Sports Istanbul – Uluslararası Fitness Ekipmanları, Spor Teknolojileri, Gıda, Giyim ve Wellness Fuarı, tüm spor sektörlerinde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası markaların ve dünyaca ünlü isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Böylece World Sports Istanbul ile; fitness ekipmanları, spor ve fiziksel aktivite, sağlıklı beslenme, spor modası ve aksesuarları, wellness, dijital fitness ve yazılım sektörlerinin ticari ve kültürel ekosistemi Istanbul’da buluşacak!

World Sports Istanbul İle Sporun Tam Zamanı

Bayilik ve distribütörlük arayışında olan firmalar, otellerin satın almacıları, spor kulüpleri ve stüdyolar, ithalatçılar, zincir mağazalar, fizyoterapi ve sağlık merkezleri; B2B iş görüşmeleri için, 1 milyar dolarlık EMEA bölgesi spor endüstrisinin ortak buluşma noktası olan Istanbul’a gelecek. Fuar kapsamında dünyanın çeşitli bölgelerinden İstanbul’a gelecek olan endüstrinin önemli paydaşları, burada iş anlaşmalarına imza atacaklar.

100 kişilik uluslararası Satın Alma Heyeti’ni ağırlayacak olan World Sports Istanbul, katılımcılarına ihracat ve yeni pazarlara açılma fırsatı sunacak.

Küresel spor ve sporcuya yönelik tüm sektörlerin yer alacağı, alanında çağ ötesi teknolojiler ve yeniliklerin yer aldığı World Sports Istanbul; Avrupa, Ortadoğu ve Arap Yarımadası, Rusya ve Türki Cumhuriyetler ile Afrika’dan geniş alım heyetlerini ağırlayarak hem yerli hem de uluslararası ticarete doğrudan katkı sağlamayı hedefliyor.

Sporun Paydaşları İstanbul’da Buluşacak

World Sports ISTANBUL, fitness ekipmanları ve hizmetlerinin yarınına ev sahipliği yaparken, beslenme, dijitalleşme, takviye ve sporcu dostu gıdalar ve daha birçok alanda, yerinde workshoplar, sahne etkinlikleri, seminerler ve konferanslar sunacak. Fuar, sağlıklı yaşam meraklılarının tüm üyelerine yönelik gelişmiş bilgiler sağlarken, grup fitness alanının dünyaca tanınmış üyelerini spor endüstrisinin odak noktasında buluşturacak.

Istanbul Fuar Merkezi 1.holünde gerçekleşecek fuar ile ilgili detaylar için World Sports Istanbul’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Böylece etkinlik kapsamında çok uluslu profesyonellerle bağlantı kurma imkanına ulaşabilirsiniz.

Fuara katılımcı olmak için buraya tıklayıp online başvuru formunu doldurabilir ve fuar yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.


En Değerli 500 Marka

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.