Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Sekizinci Bölüm yayınlandı. “Aşılandım Reklamı Neden İtibar Krizine Dönüştü?” ana temasıyla yayınlanan podcastte, Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan “Enjoy I’m Vaccinated” reklamı değerlendirildi.

Yakın zaman evvel yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın sekizinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Aşılandım Reklamı Neden İtibar Krizine Dönüştü?” sorusu odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Sekizinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” sekizinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Aşılandım Reklamı Neden İtibar Krizine Dönüştü?” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca Turizm Bakanlığı’nın “Enjoy I’m Vaccinated” reklamı da değerlendirildi. Bilindiği üzere “Aşılandım Reklamı” yayınlandığı an itibariyle birçok kişi tarafından skandal olarak anıldı ve herkesin tepkisini çekti. Hani Kurumsaldık’ta ise hazırlanan bu reklam akademik ve sektör dinamikleri boyutuyla birlikte değerlendirildi. Ayrıca bundan sonra ne yapılması gerektiğine dair yayın boyunca hem reklamı hazırlayan ajansa hem de Turizm Bakanlığı’na önemli tavsiyelerde bulunuldu.

Tepki çeken reklamı “online itibar yönetimi” penceresinden değerlendirmek gerektiğini düşünen Mürsel Ferhat Sağlam bu reklamda reklamcılığın temel felsefesi olan “toplum reklamın içinde, reklam toplumun içinde” vurgusunun eksik olduğuna da dikkat çekti. Tüm bunlarla birlikte konuya dair tüm detaylar Hani Kurumsaldık’ta!

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

SEKİZİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Yedinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.