Arka Kapak

Önce Kendimi Sattım

İlker Taner Uzun tarafından kaleme alınan Önce Kendimi Sattım kitabının arka kapak metni;

Uluslararası bir şirketin satış danışmanlığı görevine aday adayı olarak kabul edildiğim günden bu yana tam 25 yıl geçmiş. Dile kolay, çeyrek asır. O günden bu yana birçok sektörde ve satışın her kademesinde çalıştım.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, on beş binin üzerinde bire bir satış görüşmesi yaptım. Randevu almak için binlerce kez çevirdim telefonun tuşlarını. Milyon kilometreler kat ettim müşterilerimin peşinden. Mesleğimle ilgili yüzlerce kitap, makale okuyup, onlarca eğitime, düzinelerce fuara, konferansa katıldım, eğitimler verdim ve bir o kadar da bu mesleğe insan yetiştirdim.

Hâlâ öğreniyorum. Hâlâ yanlışlarımdan ders çıkartıyorum.

İyi ki bu mesleği seçmişim. Bugüne kadar verdiğim en güzel kararlardan biridir bu.

Satış, temelde ikili ilişki kurma, geliştirebilme ve sürdürebilme yeteneğini esas alır. Bu yetenek ise, doğru iletişim kurabilmelerinin temel şartıdır. Bu yüzden satışı sadece satışçılar değil, herkes öğrenmelidir.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Hümanist Kitap

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 01.05.2017

ISBN: 6059905145

Baskı Sayısı:  2. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 272

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Tür: İş Kitapları – Ekonomi – Satış

Yazar Hakkında I İlker Taner Uzun

İlker Taner Uzun, Trabzon’da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdi. Öğrenim hayatına İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde halen devam etmektedir.

İlker Taner Uzun, 1990 yılında satış danışmanı olarak başladığı satış mesleğini, birçok sektörde ve satışın her kademesinde görev alarak sürdürmüş olup, halen uluslararası bir şirketin satış koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. Bu arada İlker Taner Uzun profesyonel satış yöneticiliğinin yanı sıra, satış temelli eğitim ve yetkinlikleriyle alakalı danışmanlıklar vermektedir. Kendisi, 2016 yılı Haziran ayında yayınlanan “Önce Kendimi Sattım” adlı satış teknikleri kitabının da yazarıdır. Bunlara ek olarak bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin de yazarları arasında yer alan İlker Taner Uzun, Türkiye’nin bu en çok okunan mecrasında bilgi ve tecrübe odağında makalelerini paylaşıyor.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.