Arka Kapak

Mutluluk Kulübü

Müge Çevik tarafından kaleme alınan Mutluluk Kulübü kitabının arka kapak metni;

Ne mutsuzluğu yok etmek mümkündür ne de bu sayede mutluluğu yakalamak.

Mutluluğu öğrenmek için yapılacak en akıllı iş mutsuzluğa birkaç basamak yukarıdan farklı bir bilinç ile bakmaktır.

Bu kitap (Mutluluk Kulübü) bu basamakları birlikte çıkmak ve yaşama baktığımız yeri değiştirmek üzere tasarlanmıştır.

“Bir derdimiz varsa şükür hayattayız demektir, çünkü kendimize dert edindiklerimizin hepsi bu yaşamın meseleleri. Hayatta olduğu sürece mutluluk peşindedir insan ve yine hayatın içinde bir arayıştır mutluluk. Büyüyen, gelişen, asgari fiziksel ihtiyaçlarını karşılayıp daha fazlasının peşinde olanların konusudur bir bakıma mutluluk. Bu hali ile de keyif çıkartılabilir mutluluk arayışından.

Yaşam bir bakiyeler toplamı, artısı eksisinden fazla ise veya artısını daha fazla görünür, hatırlanır, uzatılır kılabilirse insan bütün ustalık bu noktada. Tatsız şeyler illa ki olacak, zıtlıklar kendini her fırsatta gösterecek, bu sayede yaşam renklenecek ve hepimize büyüme fırsatı sunmaya devam edecek.”

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın Tarihi: 19.10.2018

ISBN: 6052048603

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 168

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

Yazar Hakkında I Müge Çevik

Mutluluk Kulübü kitabının yazarı Müge Çevik; Ankara Üniversitesi (Mülkiye) Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdikten sonra Bilkent Üniversitesi’nde MBA yaptı. Master döneminde; part-time pazar araştırması yaparak kariyerine başladı. Master programını tamamlayınca, yurtdışı pazarlar müşteri temsilcisi olarak uluslararası satış ile tanıştı.

Müge Çevik; profesyonel olarak çalıştığı yıllar boyunca, satış, uluslararası satış ve pazarlama ve İhracatçı Birliği Yönetim Kurulu üyeliği dahil, ihracat ile ilgili çeşitli pozisyonlarda, pek çok ülke ile çalışarak, görev aldı. Son olarak Türkiye’nin en büyük hızlı tüketim firmalarından birinde yönetici ortağı olarak çalıştıktan sonra, profesyonel hayatı bıraktı. Kurumsal hayatı boyunca aldığı eğitimler ile kişisel gelişimin farklı yüzlerini tanıdı. İş hayatının içinde tanıştığı “koçluk” kavramını hayatının her alanına taşımak ve başka birey ve kurumlara da tanıtmak amacıyla eğitimini bu konuda derinleştirdi.

Müge Çevik; koçluk çalışmalarını, eğitimini aldığı Gestalt metodolojisi ve profesyonel tecrübesi ile birleştirerek; bireylere kariyer koçluğunun yanı sıra kurumlara da özellikle satış, uluslararası satış ve uluslararası marka yönetimi konusunda koçluk ve danışmanlık yapmaktadır. Müge Çevik; ağırlıklı olarak Kobiler ile kurumsallaşma, satış ve uluslararası satışta katma değer yaratma, yeni kanallar açma ve marka yaratma konularında çalışmaktadır. Müge Çevik ayrıca satış kadrolarına satış yönetimi; performans yönetimi, koçluk becerileri ve ekip yönetimi eğitimleri vermektedir.

Müge Çevik Kitapları;

  • Mutluluk Kulübü
  • İlişkisi Var
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.