Arka Kapak

Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları

Fatoş Karahasan tarafından kaleme alınan Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları’nın arka kapak metni;

Önemli bir görüşme öncesinde, günlerce kaygılanıyorsanız; Yanlış anlaşıldığınızı veya haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız; Karşınızdaki kişiyi dinlerken odaklanmakta güçlük çekiyorsanız; Kendinden emin bir biçimde konuşan kişilerin karşısında susmayı tercih ediyorsanız; Önemli bir sunum için hazırlanırken nereden başlayıp, nerede bitireceğinize karar veremiyorsanız; Küçük de olsa bir grubun önünde konuşmanız gerektiğinde, elleriniz, dizleriniz, sesiniz titriyor ve söylediklerinizi unuttuğunuz hissine kapılıyorsanız…

Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları, bu sorunları aşmanıza yardımcı olmak için yazıldı.

Bu kitap; gerginliği azaltmak, iletişim kanallarını açmak, beden dilinin şifrelerini anlamak, kendini doğru ifade edebilmek, etkin dinlemek, zor durumlarla başa çıkabilmek, toplum önünde konuşma korkusunu yenmek isteyenlere yardımcı olacak teknikler ve ipuçlarıyla dolu. Size, özgüveninizi artıracak, düşünce ve duygularınızı daha rahat ifade edebilmenizi sağlayacak bakış açıları ve yöntemler sunuyor. Bu kitap, sizi ayağa kalkmaya, konuşmaya, sesinizi tüm dünyaya duyurmaya davet ediyor.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceo Plus

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 22.04. 2015

ISBN: 9786050926200

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 272

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.6 x 21 cm

Yazar Hakkında I Fatoş Karahasan

Dr. Fatoş Karahasan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde, Pazarlama İletişimi, Reklam ve Dijital Pazarlama dersleri vermektedir.

Fatoş Karahasan, 14 yıl, uluslararası reklam şirketlerinde tepe yöneticilik yapmıştır. Yönetim danışmanı olarak, yerli ve yabancı kuruşların reklam ajans konkurları, ürün lansmanları, ürün stratejileri ve araştırma projelerinde yer almaktadır. Pazarlama, iletişim ve yönetim konularında konuşmalar yapmakta ve eğitimler düzenlemektedir. Ayrıca, önemli konferanslarda, Moderatörlük ve Konferans Başkanlığı görevini üstlenmektedir.

Fatoş Karahasan, Reklamcılık ve Siyasi Pazarlama konularında iki kitabı Fransızcadan dilimize kazandırmıştır. Katkıda bulunduğu “Siyasetin Pazarlamas”ı gibi çeşitli kitapların yanısıra, “Vasat Reklamdan Nasıl Kurtulunur?”, “Taşlar yerinden Oynarken, Dijital Pazarlamanın Kuralları” ve “Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları”, “Açılın Gençler Geliyor” başlıklı 4 kitabın yazarıdır.

Ayrıca, Dünya, Start Up ve cnnturk.com’da köşe yazarı olarak, gündemi izleyen makaleler yazar.

Fatoş Karahasan aynı zamanda Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesidir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.