Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyan ve Kişisel Marka Akademisi tarafından oluşturulan Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi’nin başvuruları başladı. Global çalışmalara imza atmış akademisyen ve uzmanlardan oluşan 7 eğitmen tarafından gerçekleşecek eğitim sonunda katılımcılar İstanbul Aydın Üniversitesi onaylı sertifikanın da sahibi olacak.

Kişisel Marka Akademisi uzmanları tarafından oluşturulan ve özgün, sürdürülebilir ve farkındalık odaklı bir müfredata sahip olan Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi başvuruları başladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile Kişisel Marka Akademisi iş birliği ile gerçekleşecek olan eğitimin medya partnerleri ise Branding Türkiye ile Hani Kurumsaldık oldu.

Global düzeyde başarılara imza atmış alanında tanınmış 7 akademisyen ile uzmanlardan oluşan eğitmen kadrosu ve 40+ saatlik süresiyle dolu dolu bir içerik vaat eden Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi sonrasında katılımcılar üniversite onaylı sertifikanın da sahibi olacaklar.

İşte Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan eğitime dair tüm detaylar!

Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi

İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile Kişisel Marka Akademisi iş birliği ile gerçekleşecek eğitime dair detaylar!

Eğitimin Amacı

İş hayatındaki profesyonellerin, kişisel markalaşma stratejileri geliştirerek ve kişisel markalaşma araçlarını kullanarak, kendi alanlarında bilinirliğini, görünürlüğünü ve etki alanını arttırmalarını sağlamak.

Neden Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi?

Pandemi sonrası iş dünyasının her anlamda değişen dinamikleri, iş hayatındaki oyunun kurallarını değiştirdi. İçinde olduğumuz yeni dönemin koşulları ve sorunları karşısında, iş hayatındaki profesyoneller için; görünürlüğü, bilinirliği ve etki alanını artırmanın, günümüz dünyasındaki en etkili çözümü: Kişisel Markalaşma. Türkiye’nin en kapsamlı kişisel markalaşma eğitimleri sunan Kişisel Marka Akademisi, iş hayatındaki profesyonellerin kişisel markalaşma yolculuğunda net bir yol haritası yaratmaları, etkin stratejiler geliştirmeleri ve kişisel markalaşma alanında dönüştürücü etki yaratmaları amacıyla Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi‘ni tasarladı.

Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi, Türkiye’de ilk kez , kişisel marka alanında önde gelen 7 uzmanın bir araya gelmesiyle, Kişisel Markalaşmanın A’dan Z’ye tüm basamaklarını içeren 40+ saat eğitim içeriğiyle, yüz yüze ve uygulamalı olarak verilecek şekilde tasarlandı. 4 modülden oluşan ve uygulamalı olan Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi‘ni tamamlayan herkes, kendine özgü, güçlü ve benzersiz özellikleriyle öne çıkacak, görünür olacak ve dünyaya anlamlı katkı sağlayacak şekilde etki alanlarını artırarak kendilerini konumlandırabilecekler.

Eğitimin Hedef Kitlesi

Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi’nin hedef kitlesi;

 • Liderler
 • Yöneticiler
 • Girişimciler
 • Sektör profesyonelleri
 • Akademisyenler
 • Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar
 • Kişisel Markalaşma alanında kariyer hedefleyenler

şeklindedir. Ayrıca kişisel markasını inşa etmek ve bu alanda farkındalık sağlamak isteyen herkes bu eğitimin temel hedef kitlesini oluşturmaktadır.

Eğitimin İçeriği

Eğitim toplamda 4 ana modülden oluşmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

 • Kişisel Marka Keşfi,
 • Kişisel Marka Yaratımı,
 • Kişisel Marka İletişimi,
 • Kişisel Marka Sürdürülebilirliği

Eğitim içeriğine dair ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi Detayları

Eğitim Tarihleri

Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi tarihleri; 11 Şubat, 12 Şubat, 18 Şubat, 19 Şubat ve 25 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Eğitim, belirtilen tarihlerde 10:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eğitim Süresi Ve Biçimi

Kişisel Marka Rönesansı Eğitimi toplam süresi 40 saat olup eğitim yüz yüze ve uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim Süresi Ve Biçimi

İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy Yerleşkesi’nde gerçekleşecektir.

Eğitim Ücreti

Eğitim ücret 6000 TL + KDV (%8) şeklindedir.

Katılım kontenjanı sınırlıdır.

Bilgi Ve İletişim

444 1 428 – 67201

0535 032 34 81

sem@aydin.edu.tr

Kişisel Marka Rönesansı Başvuruları

Kişisel Marka Rönesansı eğitimine dair ayrıntılı bilgi almak ve eğitime hızlı başvuru yapmak için yazının sonunda yer alan HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.