Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin marka tescil sponsoru belli oldu. Kişi ve kurumlara marka tescil – patent odağında danışmanlık ve hizmet veren Üstün Patent dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin marka tescil sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Marka Tescil Sponsoru Üstün Patent Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Markalaşmaya dair farkındalığa odaklanan Branding Türkiye, yeni marka üretenlere ve/veya ürettikleri fikirleri korumak isteyen kişilere profesyonel marka – patent danışmanlığı hizmeti veren Üstün Patent ile işbirliği yaptı. Buna göre Üstün Patent, Branding Türkiye’nin marka tescil sponsoru oldu.

Kişilerin ve işletmelerin fikirlerini güvenle korunmasını kendisine misyon edinen Üstün Patent, “Fikrinizin Güvencesi” mottosuna uygun bir kurumsal anlayışla müşteri memnuniyetini ve insan odaklılığı önemseyen bir politikaya sahip. Marka tescil ve patent danışmanlığı hizmetleri başta olmak üzere tasarım tescil, fikri haklar gibi alanlarda sektörün öncüsü konumunda olan Üstün Patent, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye ile alt markalarının marka tescil sponsoru oldu. 

Bu arada Üstün Patent, hizmet alanına giren konularla ilgili; gerek iş takibi gerekse hukuki süreçlerde büyük bir titizlik ve kaliteyle çalışan uzman bir kadroya sahip.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“… Güçlü bir kurumsal kültürün en önemli özelliği güçlü kurumsal partnerlere sahip olmaktır. Branding Türkiye, kuruluşundan bu yana hep bu inançla ve bilinçle hareket etti. Ve bu şekilde hareket etmeyi sürdürüyor. Ayrıca bir şirketi güçlü kılan bir diğer unsur onun bütünleşik pazarlama odağındaki aksiyonlarını en stratejik biçimde uygulayarak markalaşmasıdır. Ancak iş bununla da bitmiyor bir de bu markanın yasal olarak korunması gerekmektedir. Üstün Patent ile olan işbirliğimizi bu açıdan önemsiyorum. Yılların birikimi ve tecrübesiyle birçok kişi ve şirkete hizmet veren Üstün Patent, “Fikrinizin Güvencesi” mottosunun gerçekten de hakkını veriyor. Gerçekleştirilen işbirliğinin uzun yıllar süreceğini tahmin ediyor, bu anlaşmanın iki firma için de hayırlı olmasını diliyorum. 

Üstün Patent Logo

Kurumsal I Üstün Patent

Hakkında

Üstün Patent, marka tescil alanında yeni marka üretenlere ve/veya ürettikleri fikirleri korumak isteyen kişilere hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Firmamız, öncelik olarak verdiği hizmetlerde kişilerin markalarının ve fikirlerinin güvenle korunmasını kendisine misyon edinerek, müşteri memnuniyetini ve insan odaklılığı en üst noktaya çıkartmayı hedeflemektedir. Bu noktada uzun yıllardır gerek iş takibi gerekse hukuki süreçlerde büyük bir titizlik ve kaliteyle çalışan uzman kadrosu sayesinde alanında sürekli yükselen bir grafik çizerek ve tescil alanındaki güncel gelişmeleri takip ederek sürekli yükselen bir grafik çizmiş, sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Misyon

Üstün Patent olarak müşterilerimize ve markalarına duyduğumuz sorumlulukla, dürüst ve çözüm odaklı destek sunmak, markalarını korumak, yol göstermek, değer katmak ve özgün fikir haklarını en doğru şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktır.

Hizmetler

  • Marka Tescil
  • Marka Yenileme
  • Marka Devri
  • Tanınmış Marka Tescili
  • İsim Tescili
  • Logo Ve Amblem Tescili
  • Topluluk Markası Tescili
  • Patent Danışmanlığı
  • Tasarım Tescili
  • Fikri Haklar
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.