Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübünün çalışmalarıyla düzenlenen RLC Günleri “Sınırların Ötesinde” mottosuyla 16. kez kapılarını açmak için gün sayıyor. 

11 – 13 Şubat tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan RLC Günleri Sınırların Ötesinde mottosuyla; sektörün dev firmalarını, STK’ları, alanında uzman kişileri ve sürpriz konukları öğrencilerle buluşturmayı amaçlıyor.

RLC Günleri 11 – 13 Şubat’ta

Gelişen dünya trendlerini takip eden teknik ve kariyer odaklı oturumları ve son teknolojik ürünlerin sergileneceği stantlarıyla, öğrencilere henüz mezun olmadan sektörü yakından tanıma fırsatı sunan ve bu yıl 16.kez düzenlenecek olan RLC Günleri etkinliği, Sınırların Ötesinde mottosuyla kapılarını açmaya hazırlanıyor.

RLC Günleri 2020 - Afiş

Kariyer odaklı oturum ve panellerle öğrencileri sektör profesyonelleriyle bir araya getirecek olan RLC Günleri; elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji ve otomotiv sektörlerinden dev firmaları, STK’ları ve sürpriz konukları öğrencilerle buluşturmayı amaçlıyor.

11-13 Şubat 2020 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 16. RLC Günleri etkinliği; “5G ve Ötesi”, “Değişen Dünyada Gelişen Endüstri”, “Otomotiv Sektörünün Dönüşümü,” “Enerjinin Geleceği ve Dijital Dönüşüm”, “Yönetimin Liderleri”, “Akıllı Şehirler için Akıllı Gelecek Tasarımı” ve “Robotik Otomasyon ve Yapay Zeka” başlıklı panelleriyle sektör profesyonellerini ve öğrencileri bir araya getirecek.

Bunlara ek olarak etkinlikte; elektrik, elektronik, otomasyon, aydınlatma, enerji, otomotiv sektörlerinin temsilcileri tarafından gerçekleştirilecek konuşmalar, gençlere gelecek hakkında ufuk açıcı fikirler verecek. Bu arada etkinlik boyunca fuar alanında interaktif oyunlar, sürpriz çekilişler ve ödüller de yer alacak.

16. RLC Günleri’nde Kimler Var?

Bu sene Sınırların Ötesinde mottosuyla gerçekleştirilecek olan RLC Günleri etkinliğinde; Fanuc Robot Teknik Müdürü Murat Kısa, Chint Pazarlama Müdürü Serkan Doğan, EAE Elektrik Pazarlama Müdürü Ender Demiray, Sönmez Trafo Ar-ge Direktörü Aytuğ Font, Nordex Enerji Genel Müdürü Habib Babacan, ABB Teknik ve Tasarım Uzmanı Mehmet Karakaya, AVL Otonom Sürüş ve Araç Kontrolleri Ekip Lideri Kadir Haspalamutgil gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Sektör profesyonellerinin yanı sıra etkinlikte ünlü isimler de olacak. Buna göre 16. RLC Günleri’nde; Ziynet Sali, Kolpa Grubu’ndan Barış Yurtçu ile Bora Yeter ve Tuna Velibaşoğlu gibi isimler de yer alacak.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin resmi medya sponsoru olduğu olduğu Sınırların Ötesinde temasıyla gerçekleşecek olan 16. RLC Günleri etkinliğine dair detaylar ve etkinliğe başvuru için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edin; www.ieeeytu.com


💡 Mürsel Ferhat Sağlam Girişimci Açısı’nda

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.