İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü, Mürsel Ferhat Sağlam’ın eğitmenliğinde, “Dijital Markalaşma Ve Sosyal Medya Eğitimi” aldı. Kulüp merkezinde gerçekleşen eğitimin ilk haftasında kavramsal farkındalık sağlandı.

“Dijital Markalaşma Eğitimi I DME” kapsamında bir modül olan “A’dan Z’ye Sosyal Medya Eğitimi”nin ilk bölümü İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü tesislerindeki eğitim salonunda gerçekleştirildi. Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş / ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından verilen eğitimde dijital pazarlamanın önemli bir dinamiği olan sosyal medyaya dair tüm detaylar yer alıyor.

Dijital Markalaşma Eğitimi Logo

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME Nedir?

Dijital Pazarlama Uzmanı ve Marka Danışmanı Mürsel Ferhat Sağlam öncülüğünde, Branding Türkiye, tarafından akademik ve sektörel içeriklerle desteklenen “Dijital Markalaşma” kavramına dair akademik ve sektörel bilgiyi içeren “Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)”nin müfredatında; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi ile ilgili 28+ konu / disiplin / uzmanlık yer almaktadır.

Yılda sadece 2 defa gerçekleştirilen ve sınırlı bir kontenjana sahip olan DME, 13 eğitmen/konuşmacı ile gerçekleştirilmekte ve toplamda 400+ saat sürmektedir. Öte yandan DME, özgün bir müfredat barındırmasının yanında lisansüstü eğitim programı vizyonuyla özel olarak hazırlanarak tescillenmiştir. 

A’dan Z’ye Sosyal Medya Eğitimi

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME içerisinde bir modül olan “A’dan Z’ye Sosyal Medya Eğitimi”, Mürsel Ferhat Sağlam eğitmenliğinde gerçekleştirilmektedir. Kurumsal firmalar, kamu kurumları, sağlık kuruluşları, spor kulüpleri vs. tarafından tercih edilen bu eğitim toplamda ise 40+ saat sürüyor.

Kurum bünyesinde belli departmanlara (kurumsal iletişim, dijital pazarlama, pazarlama, marka, insan kaynakları) yönelik gerçekleştirilen bu eğitimin içerisinde sosyal medyaya dair tüm dinamikler yer alıyor. Eğitimin kapsamına giren bu dinamikleri; sosyal medya pazarlama, sosyal medya iletişimi, sosyal medya içerik üretimi, sosyal medya yönetimi ve sosyal medyada satış şeklinde başlıklandırmak mümkündür.

Bu arada eğitimde toplamda 50 uygulama yer alıyor. Bunun yanı sıra DME, teorik ve pratik bilgiyi bütünleşik olarak içermesiyle de dikkat çekiyor.

İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü’nde Sosyal Medya Eğitimi

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü için A’dan Z’ye Sosyal Medya Eğitimi‘nin ilk bölümü Mürsel Ferhat Sağlam tarafından gerçekleştirildi.

Dijital Markalaşma Eğitimi Hatıra Fotoğrafı

“Ahlaklı ve profesyonel sporcular yetiştiren dünya çapında örnek bir spor kulübü olma”. vizyonu barındıran İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü, dijital dönüşüme ayak uydurmak ve yeni nesil bir spor kulübü olma misyonunu desteklemek amacıyla Dijital Markalaşma Ve Sosyal Medya Eğitimi aldı.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu bu 4 haftalık eğitimin ilk bölümünde kavramsal farkındalık sağlanırken eğitimin ilerleyen bölümlerinde strateji, iletişim, pazarlama ve kreatif odaklılığın ön planda olması planlanıyor.


💡 Dijital Markalaşma Çıktı!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.