Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Dördüncü Bölüm yayınlandı. “Yeşil Pelerinli Markalar” ana temasıyla yayınlanan podcastte, “Yeşil Pelerin” kavramına dair detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi dördüncü bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Yeşil Pelerinli Markalar” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Dördüncü Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yirmi dördüncü bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Yeşil Pelerinli Markalar” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; kurumsal sosyal sorumluluğa yeni bir bakış açısı getiren “Yeşil Pelerin” ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. İlk kez Branding Türkiye’de yayınlanan “Kurumsal Sosyal Sorumlulukta Yeni Trend: Yeşil Pelerin” makalesiyle ortaya atılan kavrama/kampanyaya ilişkin yayın boyunca konuşulanlar ise şöyle;

  • Yeşil Pelerin nedir?
  • Yeşil Pelerinli Markalar nedir?
  • Yeşil Pelerinli Markalar Listesi’ne nasıl girilir?
  • Yeşil Pelerin unvanı almanın şartları nelerdir?
  • Yeşil Pelerin kampanyası nasıl başladı?
  • Kurumsal sosyal sorumluluk odağında Yeşil Pelerinli Markalar
  • Branding Türkiye’nin gerçekleştirdiği bazı sosyal sorumluluk kampanyaları
  • Yeşil Pelerinli Markalar’ın isimleri
  • Yeşil Pelerin ile ilgili sık sorulan sorular
  • Kurumsal sosyal sorumluğun önemi

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

YİRMİ DÖRDÜNCÜ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Yirmi Üçüncü Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.