Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Üçüncü Bölüm yayınlandı. “Bütünleşik Pazarlama – Part 2” ana temasıyla yayınlanan podcastte, bütünleşik pazarlamaya dair detaylar aktarıldı.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi üçüncü bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Bütünleşik Pazarlama – Part 2” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Yirmi Üçüncü Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” yirmi üçüncü bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “A’dan Z’ye Bütünleşik Pazarlama” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca; çatı bir kavram olan ve içerisinde 100’den fazla kavram ve uzmanlığı barındıran “Bütünleşik Pazarlama” ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Daha önce “19. Bölüm”de konuşulan “Bütünleşik Pazarlama”nın devamı niteliğindeki bu bölümde kavramın özüne dair bilgi paylaşımında bulunuldu. Part – 2 olarak ifade edilen bu bölümde bütünleşik pazarlamaya dair yine hem akademik hem de sektörel detaylara vurgu yapıldı. Bunun dışında yayın boyunca konuşulanlar ise şöyle;

  • Bütünleşik pazarlama nedir?
  • Bütünleşik pazarlamanın kapsamı nedir?
  • Bütünleşik pazarlama uzmanı ne iş yapar?
  • Bütünleşik pazarlama neleri kapsar?
  • Kavramsal olarak bütünleşik pazarlama
  • Sektörel olarak bütünleşik pazarlama
  • Bütünleşik pazarlama departmanı kurulmalı mı?
  • Bütünleşik pazarlama ile halkla ilişkiler arasındaki ilişki
  • Bütünleşik pazarlama alanında kariyer yapacaklara tavsiyeler

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

YİRMİ ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


Hani Kurumsaldık (Yirmi İkinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.