StartupTeknoloji tarafından başlatılan ve artık geleneksel hale gelen StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması 28 Ekim’de gerçekleşecek!

Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin önemli bir destekçisi olan StartupTeknoloji; hem yayınladığı bilgi ve farkındalık odaklı içeriklerle hem de düzenlediği konsept etkinliklerle bu alanda itici güç olmayı sürdürüyor. Artık geleneksel hale gelen ve her ay farklı bir lokasyonda ekosistemi buluşturan StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması bu ay 5. kez gerçekleştirilecek. 28 Ekim‘deki buluşmaya yine sektörün öncü girişimlerinin yanı sıra iş dünyasının paydaşları da katılım gösterecek.

StartupTeknoloji Kahvaltı Buluşması 28 Ekim’de

StartupTeknoloji, 28 Ekim 2023’te Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması‘nı 5. kez gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Daha önceki kahvaltı buluşmalarında olduğu gibi yine networking ortamı ve interaktif panellerle zenginleştirilen etkinlikte katılımcılar hem sektör paydaşlarıyla tanışma imkanı yakalayacak hem de yeni iş birliği olanakları için fırsat bulacaklar. Etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak girişimciler ise kendi startuplarından edindikleri deneyimleri ve öğrendikleri dersleri katılımcılarla paylaşarak tecrübe aktarımında bulunacak.

Bütün bunlara ek olarak etkinliğe dair StartupTeknoloji’nin yaptığı duyuru ise şöyle;

“Hepinize merhaba. StartupTeknoloji olarak ekosistemin paydaşlarını bir araya getirmeye devam ediyoruz. 28 Ekim Cumartesi, yine sizlerle bir araya gelecek olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyız. Etkinliğimizin lokasyonu belirlendiğinde ayrıca bilgilendirileceksiniz. Kahvaltı için kontenjanımız kısıtlı olduğu için önce ön başvuruları alıp daha sonrasında davetiyelerimizi göndereceğiz. Kahvaltı buluşmalarımız farklı dikeylerde devam edecek. Oyun, fintek, İnfluencer marketing, Yatırımcı ve diğer önemli alanlarda kapalı devre buluşmalarımızda olacaktır.

Not: Kahvaltıya katılım için form dolduranlarda / instagram.com/startupteknoloji hesabımızı takip etmelerini şart olarak aradığımızı ifade etmemiz gerekiyor.”

Bilgi Ve Kayıt

Kahvaltı etkinliğine katılmak ve bu eşsiz deneyimi bizzat yaşamak için formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Yapılacak değerlendirme sonunda başvuruda bulunan kişilere StartupTeknoloji ailesi tarafından bir onay maili iletileceğini de hatırlatalım.

Bu arada başvurular değerlendirilirken StartupTeknoloji Instagram sayfasının takip edilmiş olması bir kriter olacağı için buradan sayfayı takip edebilirsiniz.


StartupTeknoloji

StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.