Sosyal medyada topluluk oluşturmanın en eğlenceli, sürdürülebilir ve dikkat çeken yöntemlerinden biri çekiliş yapmaktır. Peki sosyal medyada çekiliş nasıl yapılır? Güvenilir ve ücretsiz bir Instagram çekiliş aracı var mı? Bu ve benzeri tüm soruları yanıtladığımız bu makalede Instagram ve YouTube çekilişleri için ücretsiz çekiliş aracı You To Gift ile ilgili ayrıntılı bir değerlendirme yapacağız.

Bir markanın etkin sosyal medya iletişimi ve sürdürülebilir sosyal medya pazarlaması ve başarılı bir sosyal medya yönetimi için yapması gerekenlerin başında topluluk oluşturmak vardır. Ancak birçok marka topluluk oluşturmak konusunda ne yapacağını bulmakta zorlanır. Oysa sosyal medyada kalıcı ve sadık bir takipçi kitlesi edinmenin çok kolay bir yöntemi bulunmaktadır: Çekiliş!

Evet, sosyal medyada çekiliş yaparak sadık bir takipçi kitlesine ulaşmak mümkündür. Özellikle yoruma dayalı Instagram çekilişleri ve yoruma dayalı YouTube çekilişleri ile takipçi sayısı hızlı bir şekilde artırılabilir. Tabi Instagram çekilişleri ve YouTube çekilişleri için öncelikle güvenilir, hızlı, ücretsiz, doğrulanmış, adil, çok yönlü bir çekiliş aracı gerekmektedir. İşte, You To Gift tam da bu özelliklerin tamamını taşıyor. Ayrıca You To Gift, dünya genelinde kullanılan popüler bir çekiliş aracıdır. Peki You To Gift nasıl kullanılır?

Bu makalede, You To Gift çekiliş platformunu kullanarak yapılan yorumlara göre Instagram çekiliş kazananını nasıl seçebileceğinize bakacağız. Ayrıca bu yazıda; çekiliş kurallarına neleri dahil etmeniz gerektiğini, bir çekiliş gönderisini nasıl düzgün bir şekilde tasarlayacağınızı, kazananı nasıl seçeceğinizi ve sonuçları özetleyeceğinizi de aktaracağız. Tüm bu bilgiler Instagram ve YouTube hesabını geniş kitlelere ulaştırmak isteyen sosyal medya yöneticileri, ajanslar, girişimciler ve kurumsal markalar için özel olarak derlendi ve hazırlandı.

Instagram Çekiliş Aracı You To Gift

You To Gift Nedir? Avantajları Nelerdir?

You To Gift, temel olarak bir çekiliş aracıdır. Instagram çekiliş aracı ve YouTube çekiliş aracı arayanlar için akla ilk gelmesi gelen marka olan You To Gift ile hem güvenilir hem hızlı hem kullanışlı ve hem de sorunsuz bir çekiliş gerçekleştirebilirsiniz. Birazdan You To Gift’in avantajlarından daha detaylı bahsedeceğiz ancak temelde hangi hizmetleri sağladığına bakalım. İşte You To Gift’in sağladığı iki temel hizmet;

  • Ücretsiz Instagram Çekiliş Aracı
  • Ücretsiz YouTube Çekiliş Aracı

Bu araçları kullanarak Instagram’da veya YouTube’da organize ettiğiniz çekilişleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. You To Gift’te ayrıca Ücretsiz Instagram Çekiliş aracı ve Ücretsiz YouTube Çekiliş aracına ek olarak 2 hizmet daha bulunuyor. Bunlar;

  • Sayı Çekilişi
  • Listeden Çekiliş

Şimdi sırasıyla Instagram Çekiliş Aracı, YouTube Çekiliş Aracı, Sayı Çekilişi ve Listeden Çekiliş araçları ile ilgili bilgi verelim.

Instagram Çekiliş Aracı

You To Gift tarafında sunulan Ücretsiz Instagram Çekiliş Aracıyla; Paylaşıma Göre ve Takipçiler Arasında olmak üzere 2 farklı seçenekten birini tercih ederek çekilişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kısma çekiliş paylaşımının bağlantısını kopyalayıp yapıştırdığınızda çekilişi başlatmak için gerekeni yapmış oluyorsunuz. Takipçiler Arasında seçeneğini seçerseniz kullanıcı adınızı veya hesabınızın bağlantısını ilgili kısma yazmanız gerekiyor. Hepsi bu! You To Gift geri kalanını sizin için hallediyor.

Instagram ve Youtube Çekiliş Aracı

YouTube Çekiliş Aracı

You To Gift tarafında sunulan Ücretsiz YouTube Çekiliş Aracıyla çekiliş gerçekleştirmek için YouTube videosunun linkini açılan sayfadaki kısma yapıştırmanız yeterli. Karşınıza “Benzersiz Kullanıcı (1 Katılımcı – 1 Numara)” ve “Tüm Yorumlar (Fazla Yorum – Fazla Şans)” olmak üzere 2 seçenek çıkıyor. Çekiliş şartlarına göre sizin için en uygun seçeneği işaretleyip kazanan kişi sayısını yazdıktan sonra Çekilişi Başlat butonuna tıklıyorsunuz. Hepsi bu! You To Gift geri kalanını sizin için hallediyor.

Liste Çekiliş Araçları You To Gift

Sayı Çekilişi

You To Gift tarafında sunulan “Sayı Çekilişi” hizmetinden yararlanmak için buraya tıklayıp ilgili sayfayı ziyaret edin. Yarışmaların ve ödül çekilişlerinin dürüstlüğünü sağlamak için You to Gift, kazananı belirlemenizi sağlayan kendi en dürüst ve ücretsiz çevrimiçi randomizerini (rastgele sayı üreteci) geliştirdi. Açılan sayfada “En Düşük Sayı” ve “En Yüksek Sayı” olmak üzere gerekli kısımları doldurun. Bu arada Sayı Çekilişi; dürüstlük, açıklık ve kolaylık için ideal bir tercihtir.

Listeden Çekiliş

You To Gift tarafında sunulan “Listeden Çekiliş” hizmetinden yararlanmak için buraya tıklayıp ilgili sayfayı ziyaret edin. Açılan sayfadaki kutuya ister manuel isterseniz de Excel tablosu aracılığıyla listenizdeki isimleri ekleyin. İsteğe bağlı olarak Tekrar Yok seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Sonrasında işlemi başlatıp çekilişi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya Çekiliş Aracı

Sosyal Medya Çekilişlerinde You To Gift Kullanmanın Avantajları

Makalenin buraya kadar olan kısmında aslında You to Gift çekiliş aracı ile ilgili temel bilgileri aktardık. You To Gift Nedir? You To Gift nasıl kullanılır? sorularına yanıt verdik. Şimdiyse You To Gift ile ilgili avantajlardan bahsedeceğiz.

İşte sosyal medya çekilişlkerinde You To Gift kullanmanın avantajları;

Kullanım Kolaylığı: Yorumlara dayalı bir Instagram çekilişi gerçekleştirmek ve bir kazanan seçmek için You to Gift çekiliş aracını kullanmak en ideal çözümdür. Çünkü You To Gift, tüm süreci otomatikleştirmenize ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyan bir alt yapıya sahiptir.

Kullanımı Güvenlidir: You To Gift’te yetkilendirme yoktur. Ayrıca kayıt zorunluluğu da bulunmuyor. En önemlisi de Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi paylaşmanız gerekmez. You To Gift’te çekiliş gönderisine bir bağlantı sağlamanız ve istenen parametrelere göre kazananı belirlemeniz yeterlidir.

Çok Yönlüdür: Kazananları herhangi bir kritere göre belirlemek sizin elinizdedir. Sayı sınırlaması olmaksızın beğeniler, yorumlar veya abonelikler ile kazananı istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir genel Instagram profilinden takipçi, yorum veya beğeni listesini Excel veya CSV dosyası olarak indirebilirsiniz.

Güvenilirdir: You To Gift’te yorumların, beğenilerin ve aboneliklerin %100’ü eksiksiz bir şekilde toplanır. Ayrıca beğeni, yorum ve aboneliklerin çekiliş kurallarına uygunluğu otomatik olarak kontrol edilir.

Adildir: You To Gift’te, her katılımcının sonuçları ve kazananları kontrol edebileceği çekiliş sürecine dair bir bağlantı mevcuttur. Çekilişten sonra bunu katılımcılarla paylaşabilirsiniz. Böylece oldukça şeffaf bir çekiliş gerçekleştirmek mümkün olur. Ayrıca tüm katılımcıları ve katılımcı numaralarını içeren genel bir Excel veritabanına da bağlantı mevcuttur.

Onaylanmıştır: You To Gift 2019’dan beri faaliyette. Bugüne dek 1.750.000’den fazla çekiliş gerçekleştirildi.

Ücretsizdir: You to Gift’in App Store ve Google Play Market‘teki uygulaması, ilk çekilişlerinizi tamamen ücretsiz olarak yapmanızı sağlar. Hem Instagram hem de YouTube çekilişlerineuygun yerleşik özellikleri kullanarak beğenilere, yorumlara ve aboneliklere göre çekiliş sonuçlarınızı belirleyebilirsiniz.

Ekran Kaydı Özelliği: Ekran kaydı özelliği You to Gift uygulamasında yerleşiktir. Daha açık anlatmak gerekirse; sistem, kayda başlamadan önce kaydetmeye başlamanızı ister. Böylece ekran kaydı almayı unutmazsınız. Bu kayıt video galerinize kaydedilir. Ardından bu videoyu sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

You To Gift ile ilgili ayrıntılı bilgi için markanın resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca You To Gift Blog’u buradan ziyaret ederek sosyal ağlara ve sosyal medya çekilişlerine dair önemli bilgiler edinebilirsiniz.

Uygulamayı İndir

Instagram ve YouTube çekiliş aracı You To Gift’i iOS veya Android cihazınıza indirmek için uygulama marketleri ziyaret edebilirsiniz. Cihazınıza uygun olarak uygulamanın App Store veya Play Store mağazasını ziyaret etmek ve You To Gift’i cihazınıza indirmek için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz.


Sosyal Ağ Nedir?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.