Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On Dördüncü Bölüm yayınlandı. “Şirketleşme Süreci” ana temasıyla yayınlanan podcastte, şirket kurulumu ve şirket türleri ile ilgili detaylara değinildi. 

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on dördüncü bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Şirketleşme Süreci” odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On Dördüncü Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” on dördüncü bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Şirketleşme Süreci” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca şirketleşmeye dair bilgi de verildi. Bu bağlamda şirket kuruluşunun önemine yönelik bilgi paylaşımının da yapıldığı bu podcastte ayrıca şunlar da konuşuldu;

 • Şirketleşme süreci nasıl işler?
 • Şirketleşme nedir?
 • Şirket nasıl kurulur?
 • Şirket kurmanın avantajları nelerdir?
 • Şirket türleri nelerdir?
 • Anonim şirket nasıl kurulur?
 • Limited şirket nasıl kurulur?
 • Şahıs şirketi nasıl kurulur?
 • Ofis, yazane, büro açma ve yönetme
 • Online şirket kuruluşu mümkün mü?
 • Şirket kurarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON DÖRDÜNCÜ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (On Üçüncü Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.