Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast serisi Hani Kurumsaldık’ın eğitim sponsoru Dijital Markalaşma Eğitimi I DME oldu!

Mart 2021’de başlayan ve kısa sürede Türkiye’de podcast kültürünün önemli bir temsilcisi olan Hani Kurumsaldık,  öncü markalarla gerçekleştirdiği partnerliklerini sürdürüyor. Kısa sürede önemli denilebilecek bir takipçi kitlesine erişen Hani Kurumsaldık’ın eğitim sponsoru ise Dijital Markalaşma Eğitimi I DME oldu!

Hani Kurumsaldık’ın Eğitim Sponsoru Dijital Markalaşma Eğitimi Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Hani Kurumsaldık ayrıca kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında da yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunuyor.

Birçok dijital mecrada ve sosyal ağda eş zamanlı ve aktif bir biçimde yayın yapan Hani Kurumsaldık’ın bir yandan da markalarla olan partnerlikleri de sürüyor. Bu anlamda en son Türkiye’nin tescilli konsept eğitimi Dijital Markalaşma Eğitimi ile aynı adı taşıyan eğitim markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Hani Kurumsaldık’ın eğitim sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık | Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


Dijital Markalaşma Eğitimi I DME Hakkında

Dijital Markalaşma kavramının; akademik ve sektörel düzeyde sürdürülebilirliği ve uygulanabilirliği amacıyla içeriği Mürsel Ferhat Sağlam öncülüğünde hazırlanan Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, yeni nesil bir eğitim konseptidir. DME; içerisinde dijital pazarlama ve marka yönetim–iletişimi ile alakalı bütün kavram, süreç ve uzmanlıkları barındırmasıyla farklılaşmaktadır. Toplamda 28+ ana disiplinin yer aldığı eğitimin süresi ise 500 saatin üzerindedir.

Eğitim, dijital markalaşma disiplinine dair nedir? / nasıl? odağında bilgi aktarımı taşımakla kalmayıp, bütünleşik pazarlamaya dair birçok detayı da içermektedir. DME‘nin temel misyonu ise katılımcılara; markaların ihtiyacı olan dijitalleşmeyi ve dijitalleşmenin sürdürülebilirliğini sağlayan markalaşmayı teorik bilgiyle ve pratik uygulamalarla aktarmak.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.