Branding Türkiye’nin sevilen yazı dizilerinden biri olan “Haftanın Öne Çıkan Reklamları”nda bu hafta Mart 2018’e dair reklamları inceleyeceğiz. İşte karşınızda Mart ayının dördüncü  haftasını kapsayan “Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Mart4”

Merhaba sevgili Branding Türkiye okuyucuları, Mart ayının üçüncü haftasında televizyonlarda ve Youtube gibi internet mecralarında yayınlanan ve ilgimi çeken reklamları sizlere aktaracağım.

Geçtiğimiz yaklaşık 2 aylık süreçte bazı spor kulüplerinin beğenilen reklamlarını burada konu etmiştik. Bu hafta da bir İzmir kulübü olmak üzere (gerçi Pınar reklamı da diyebiliriz bunun için) toplam üç kulübümüzün reklamı yayınlandı. Bu hafta bahsettiğim o reklamları bu yazıya taşımak istedim. Tabi, gönül isterdi ki bu reklamlar daha önce “çok güzel” diye yazdığımız ve nitelediğimiz reklamlardan olsunlar…

Haftanın Reklamları #Mart4

Mart ayının üçüncü haftası boyunca yayınlanan reklamları incelediğimiz “Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Mart4”de 7 farklı reklama yer verdik. Bunlar; Profilo, Pınar ve Türk Telekom’a ait reklamlar oldu.

O halde artık bu haftanın öne çıkan reklamlarını izleyelim. İşte karşınızda Mart ayının 4. haftasında dikkatleri üzerine çeken reklamlar!

Profilo

Profilo reklamlarını oldum olası sevmişimdir. Ne güzel bir ajansla çalışıyorlar yıllardır (böyle olduğunu düşünüyorum). Bu defa 3 yeni reklam filmiyle Profilo ürünlerini kullanmayanların bile Profilo’lardan nasıl memnun olduklarından bahsediyorlar. 3 reklamı da arka arkaya izleyelim.

Profilo – Kullanmayanlar Bile Memnun / Sınıf Annesi

Lezzetli okul etkinlikleri için Profilo fırın sahibi anneler şart mesajıyla yayınlanan reklam!

Profilo – XXL Buzdolabı Reklam Filmi / Karpuzcu

Büyük karpuz satabilmek için, büyük buzdolabı olan müşterilere sahip olmak gerekir mesajını taşıyan reklam filmi!

Profilo – Bulaşık Makinesi Reklam Filmi

Eltinin evinde bulaşık yıkamak iyi fikir değil mi? Slogan şöyle: en ekonomik

Gelelim kulüp reklamlarına. Özellikle, Beşiktaş ve Vodafone tarafından hazırlanan reklamlar oldukça şık, vurucu ve etkili oluyorlar. Ama, Türk Telekom bu işte o kadar başarılı değil. Artık Türk Telekom’un sıkıcı reklamlara bir son vermesi gerekiyor.

Pınar – Nice Yıllara Karşıyaka! Kafkafla!

Reklam filmini izlemek için video platformlarında ilgili başlığı kullanarak arama yapabilirsiniz.

Türk Telekom – Fenercell / 12 Numara Varsa Fenerbahçe Var

Reklam filmini izlemek için video platformlarında ilgili başlığı kullanarak arama yapabilirsiniz.

Türk Telekom – GSMobile / Sen Varsan Galatasaray da Var

Reklam filmini izlemek için video platformlarında ilgili başlığı kullanarak arama yapabilirsiniz.

Branding Türkiye’nin keyifle takip edilen yazı dizilerinden biri olmaya aday olan “Haftanın Öne Çıkan Reklamları” temalı yazı dizisinde hafta boyunca beğenilen, ilgi çeken reklam filmlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bir sonraki hafta görüşmek üzere.

Bu arada yakında, “Yeni Nesil Tematik Kanal” mottosuyla yayın hayatına başlayan “Branding Türkiye Tv”de, haftanın reklamlarını yorumlamaya başlayacağız. Kanalımıza abone olmak için buraya tıklayın.


💡 Haftanın Reklamları #Nisan1

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.