ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından gerçekleştirilen bir etkinlik serisi olan Finans Kongresi bu yıl 17. kez düzenleniyor. 10 – 12 Aralık tarihlerindeki Finans Kongresi (2023) etkinliğinde, alanında uzman isimler bilgi ve deneyim aktarımında bulunacak.

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan ODTÜ İşletme Topluluğu, sadece Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin değil Türkiye’nin en köklü öğrenci toplulukları arasında yer alıyor. Finans, pazarlama, satış, kariyer, girişimcilik, teknoloji, veri bilimi gibi alanlarda etkinlik ve organizasyonlar düzenleyen METU BIZ, bu yıl 10 – 12 Aralık tarihlerinde17. Finans Kongresi’ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Finans Kongresi (2023)

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından hazırlanan Finans Kongresi (2023) etkinliğinde iş dünyası ve ekonomiye dair alanında uzman isimler önemli değerlendirmelerde bulunacak. Topluluğun resmi açıklamasında yer alan bilgide etkinliğe dair şu ifadeler kullanıldı;

“Finans dünyasını daha yakından tanıyacağınız, global ve ulusal şirketlerin CFO’ları ve Türkiye’nin önde gelen finans uzmanlarının tecrübelerini dinleyip kendileri ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz Türkiye’nin finans alanında lider etkinliklerinden birisi olan Finans Kongresi bu yıl 17. kez gerçekleşiyor.”

Etkinlik Notları

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen, QNB Finansbank’ın daimi sponsoru olduğu Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu ve 10-12 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan 17. Finans Kongresi ile ilgili önemli detaylar şöyle;

  • Finans Kongresi 10 Aralık’ta finanskongresi.net adresinde katılımcıları ağırlayacak
  • Etkinlik, 12 Aralık’ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde katılımcıları ağırlayacak.
  • Etkinlik tüm üniversite öğrencilerine açık olacak.
  • 6 Aralık 2023 itibarıyla ODTÜ dışı kayıtlar kapatılmıştır.
  • En az 10 oturuma katılan kişiler, QNB Finansbank ve Finans Kongresi olmak üzere 2 ayrı sertifikanın sahibi olacak.
  • Etkinliğe dair ayrıntılı bilgi, etkinlik programı hakkında merak edilenler ve etkinliğin bu yılki konuşmacılarına dair detaylar için finanskongresi.net’i ziyaret edebilirsiniz.

ODTÜ İşletme Topluluğu I Hakkında

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu, 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk; Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama & Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır. 


FİNANS KONGRESİ (2020)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.