29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 28 – 29 Kasım 2020’de “14. Finans Kongresi”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen ve ortalama 900 katılımcının ağırlandığı Türkiye’nin en prestijli ve büyük etkinliklerinden biri olan Finans Kongresi bu yıl 14. kez gerçekleştiriliyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle online yapılmasına karar verilen etkinliğin sosyal sorumluluk yönü de var.

14. Finans Kongresi

Bu yıl 14. kez gerçekleştirilecek olan “Finans Kongresi”nin ana teması “Ekonomik Düzen İçerisinde Yeni Bir Aktör: Koronavirüs” oldu. Etkinlik kapsamında ulusal ve uluslararası birçok şirketin CFO’su bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak. Baştan sona interaktif bir ortamda deneyimlenecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle online gerçekleştirilecek olan 14. Finans Kongresi, bu sayede daha çok katılımcıya ulaşacak. Bu detay önemli çünkü etkinliğe katılım bedeli olarak belirlenen ücret “TEGV Yeni Dünya Projesi”ne bağışlanacak olup, elde edilen gelirle maddi imkansızlıklar yüzünden bilgisayar ve tablet alamayan öğrencilere gerekli destek sağlanacak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “14. Finans Kongresi”in de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “14. Finans Kongresi” etkinliği için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (Katılım Linki SMS ve E-Posta Aracılığıyla Katılımcılara İletilecektir.)

Tarih: 28 – 29 Kasım 2020

Katılım Ücreti: 25 TL

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Finans Kongresi’ne katılmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.

METUBIZ I Hakkında

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu, 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk; Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama & Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır. 


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.