İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!” mottosuyla düzenlenen İTÜ Girişimcilik Zirvesi – 2023 için geri sayım başladı!

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İTÜ Girişimcilik Kulübü, “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!” mottosuyla yenilikçi ve farklı etkinlikler düzenleyerek üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürünü aşılamaya hız kesmeden devam ediyor.

“Klasikleşmiş tanımların dışında bir zirve” olarak betimlenen Girişimcilik Zirvesi’nde, C Level kişiler ağırlanıyor. Bilgi ve deneyim paylaşımının olduğu birbirinden farklı oturumlara ek olarak paneller, networking aktiviteleri ve keşif alanları da vaat eden zirve, girişimcilik ekosistemini 11- 12 Aralık 2023 tarihlerinde buluşturmaya hazırlanıyor.

İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2023

Yenilikçi, farkındalık odaklı ve farklı etkinlikler düzenleyerek üniversite öğrencilerine girişimcilik kültürünü aşılamayı sürdüren İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun!” mottosuyla gerçekleştirilecek olan İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2023’te alanında uzman C Level konuşmacılar ve ekosistemin uzman isimleri; Yatırım, Sürdürülebilirlik, Medya Girişimciliği, Gıdanın Dijitalleşmesi, Kişisel Sağlık alanlarında bilgi ve deneyim paylaşımında bulunmak üzere 11- 12 Aralık 2023 tarihlerinde girişimcilerle buluşacak.

Bu sene 9.’su düzenlenen İTÜ Girişimcilik Zirvesi; İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü içerisinde bulunan Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. İnteraktif etkinliklere sahip renkli fuaye alanında birçok girişimin kurucusuyla ve ekosistem paydaşlarıyla tanışma fırsatının da olacağı zirveye katılım ücretsiz olup etkinliğe %80 katılım sağlayan kişilere sertifika verilecek.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu İTÜ Girişimcilik Zirvesi 2023‘e ücretsiz ve hemen başvurmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


İTÜ Girişimcilik Kulübü Hakkında

İTÜ Girişimcilik Kulübü; meraklı, gelişmeyi ve geliştirmeyi önceliğinde tutan, kalıplaşmış kariyer planlarından sıyrılıp daha iyi bir gelecek için hayal kuran gençleri bünyesine alan, 2006 yılından bu yana “Bırak Tutkun Geleceğin Olsun” mottosuyla girişimcilik ekosisteminin gelişmesine ve canlanmasına büyük katkı sağlayan İTÜ’nün en aktif öğrenci kulüplerinden biridir. Canlı ve dinamik ekibiyle girişimcilik ruhunu her yıl çeşitli etkinlikler, projeler ve yarışmalar düzenleyerek geleceğin girişimcilerinin ortaya çıkmasına ön ayak olan bir uzmanlık kulübüdür.


GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ 2022

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.