Arka Kapak

Facebook Reklamcılığı Ve Pazarlama Yöntemleri

Aykut Alçelik tarafından kaleme alınan Facebook Reklamcılığı Ve Pazarlama Yöntemleri adlı kitabın arka kapak metni;

Geleneksel pazarlama karşısında dijital pazarlama çok hızlı bir şekilde yükselmekte, firmaların pazarlama bütçelerinin önemli bir bölümü de dijital mecralara doğru kaymaktadır. Böyle bir dünya içerisinde dijital pazarlama kanallarının en büyük oyuncularından biri de mobilin yükselişiyle birlikte Facebook ve Instagram olmuştur. Dijital pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen herkes Facebook ve Instagram reklamcılığında da uzmanlaşmak zorundadır. Bu bağlamda Türkçe kaynak sıkıntısını gidermeyi amaçlayan Facebook Reklamcılığı Ve Pazarlama Yöntemleri adlı bu kitap, başarıya giden yolda okuyucularına ışık tutacaktır.

Erdem ÇELİK | Start-up Danışmanı – Eski Facebook Yöneticisi

“Günümüzün zorlu ekonomik koşullarında gözünü global pazarlara diken girişimcilerimizin ufkunu açacak, temel bir kaynak. Global ölçekte ürünlerini veya servislerini tanıtmalarında kullanacakları Facebook platformunda nasıl reklamcılık yapılır konusunda gördüğüm en değerli içeriklerden birisi. Teşekkürler Aykut Alçelik, bu değerli çalışmayı bizlerle paylaştığın için.”

Mustafa Kemal TEMEL | FLO Dijital Pazarlama Direktörü

“Facebook Türkiye’de 51 Milyon aktif kullanıcı sayısı ile sosyal ağlar içerisinde çok önemli bir pozisyonda bulunuyor. Bu kitap, böylesine önemli bir mecrayı dijital pazarlama faaliyetleri içerisinde efektif bir şekilde kullanmak için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çok fazla şey vaadediyor.”

Cenk Medeni | Performans Pazarlama Eğitmen ve Danışmanı – Eski Facebook Yöneticisi

“Günümüzde potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen her işletmenin olmazsa olmazı haline gelen Facebook reklamcılığı her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu kitap da (Facebook Reklamcılığı Ve Pazarlama Yöntemleri) kampanya yönetim paneli ADS Manager’ı tüm detaylarıyla öğrenmek isteyenler için baştan sona bir kılavuz niteliğinde.”

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Dikeyeksen Yayıncılık

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 17.02.2020

ISBN: 6054898732

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 200

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 15 x 21 cm

Yazar Hakkında I Aykut Alçelik

Doğuş Grubu ve Güney Kore’li SK Grup‘un birlikte hayata geçirdiği pazar yeri girişimi n11.com’da Performans Pazarlama Müdürü olarak çalışan Aykut Alçelik, daha önceden de on9 Bilgi Teknolojileri, Moreclick Reklam Ajansı, DeFacto ve Doğan Online bünyesindeki hepsiburada.com, yenicarsim.com, daybuyday.com ve altincicadde.com gibi sitelerin dijital pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinde görev aldı.

Buna ek olarak Google AdWords, Google Analytics ve Facebook kalifikasyon sertifikalarına sahip olan Aykut Alçelik, çeşitli eğitim kurumlarında Dijital Pazarlama eğitimleri vermekte, sektörel bazı mecralarda köşe yazarlığı yapmaktadır.

     Kitapları

  • Google Adwords (Dikeyeksen Yayıncılık)
  • Facebook Reklamcılığı Ve Pazarlama Yöntemleri (Dikeyeksen Yayıncılık)
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.