Ev ve yaşam sektörünün lider markalarından Evidea Silivri Vega AVM’deki mağazayla birlikte İstanbul’da 12 mağazaya ulaştı. Şirket bu aksiyonuyla toplamda 25 mağazaya ulaşırken yıl sonuna kadar 30 mağaza hedefine de yaklaşmış oldu.

Ev yaşam ürünleri kategorisinde güçlü e-ticaret kimliğinin yanı sıra büyüyen mağaza zinciriyle de müşterileriyle buluşan Evidea, yatırımlarını sürdürüyor. 2021 yıl sonu hedeflerine ulaşmak için Silivri’de ilk mağazasını 7 Ekim’de Vega AVM’nin zemin katında açan Evidea, tüketici dostu mağazalarıyla alışveriş tutkunlarının ilk adresi olmaya devam ediyor.

Evidea İstanbul’da 12 Mağazaya Ulaştı

Silivri Vega AVM ile İstanbul’da 12 mağazaya ulaşan Evidea, açılışa özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında 7-17 Ekim tarihleri arasında elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar anında 100 TL indirim kazanıyor.

Bu arada Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş şöyle bir açıklama yaptı;

“Güçlü organizasyon yapımız, deneyimli kadromuz, geniş mağaza konseptimiz ve zengin ürün yelpazemiz ile büyümeye devam ediyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 25 mağazaya ulaştık ve tüm mağazamızda müşterilerimize keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Bu yıl sonuna kadar 30, 5 yıl içinde de 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.”


Firma Hakkında

Evidea evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir. Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren e-ticaret perakendecisi Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor.

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısını güçlendiren Evidea, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alması hedeflenen 1.500 m2 büyüklüğündeki ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği keyifli bir ev alışverişi deneyimi yaşamalarını hedefliyor. Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri ve ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bilhassa kadın tüketicileri heyecanlandıran Evidea’nın sloganı “burada her şey evim için”.

Evidea yalın, basit ve güçlü organizasyon yapısı ve eğitim, öğretim, takım ruhunun önemine inanan insanlardan oluşan kadrosuyla büyümeye devam ediyor.


💡 Paris İklim Anlaşması Nedir?

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.