Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş bünyesinde Ticimax Akademi tarafından düzenlenen E-Ticarette Marka Bilinirliği Eğitimi, M. Mısra Volkan eğitmenliğinde 11 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek!

Dijital teknolojideki gelişim, değişim ve dönüşüm ile birlikte iletişim, üretim ve tüketim hem algısal hem de yapısal olarak değişime uğrayarak yeni ve özgün bir konum kazandı. 2000’lerde başlayan bu süreç 2020’lerde farklı bir noktaya evrildi. Bunda küresel pandemi büyük bir etkiye sahip oldu. Bu durum kurumsal ve kamusal markaların dijitale olan farkındalığını bir kez daha artırırken dijitalleşmeyi içselleştirmek isteyen işletmelerin ise ilk gerçekleştirdiği aksiyon ticareti çevrimiçi boyuta taşımak oldu. Kısacası e-Ticaret bir lüks veya alternatif olmaktan çıktı. Bir mecburiyet daha doğrusu bir işletme standardı haline geldi.

Peki e-ticaret tek başına yeterli mi? Markaların e-ticaret aksiyonunda temel sorumluluğu nedir? Tüm bunlar ve daha fazlası Ticimax Akademi tarafından düzenlenen E-Ticarette Marka Bilinirliği Eğitimi‘nde M. Mısra Volkan tarafından aktarılacak.

Dijital Medya Yönetimi, Bütünleşik Pazarlama, Stratejik Marka Yönetimi alanlarında uzman olan M. Mısra Volkan’ın, e-ticaret özelinde marka bilinirliğini vurgulayacağı bu eğitimine ücretsiz kaydolmak için aşağıdaki “HEMEN KAYDOL” butonuna tıklamanız yeterli.

E-Ticarette Marka Bilinirliği Eğitimi

Hızla büyüyen e-ticaret ekosistemi ile birlikte artan rekabet ile birlikte, bir e-ticaret markasının başarılı olabilmesi için marka bilinirliğinin yüksek olması gerekmektedir. Bu programda, marka bilinirliğinin ne olduğu, neden önemli olduğu, nasıl artırılabileceği ve bunun için hangi stratejilerin kullanılabileceği gibi konular ele alınmaktadır.

Eğitim programımızın amacı, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin marka bilinirliği konusunda bilgi sahibi olmalarını ve bu bilgiyi uygulayarak daha başarılı olmalarını sağlamaktır.

  • Stratejik Tanım
  • Dijital Strateji Nedir?
  • Global Pazarda E-Ticaret Stratejisi
  • Dönüşüm Stratejisi
  • Markalarda Strateji Örnekleri ve Kapanış Notları

Eğitim Detayları

Eğitim Adı: E-Ticarette Marka Bilinirliği

Eğitmen: M.Mısra Volkan

Eğitim Yeri: Ticimax Akademi

Tarih Ve Saat: 11 Mayıs 2023 – 10:00

Adres: Turgut Ozal Bulvarı, Rumi Sk. No:31, 34758 Ataşehir/İstanbul (Eğitim Ticimax Kampüs binasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir.)

Eğitim Süresi: 3 Saat

Eğitim Ücreti: Ücretsiz

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak ve eğitime kayıt olmak için buraya tıklayın.


Dijital Markalaşma Sohbetleri Yayınlandı!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.