Anadolu Bilişim Buluşmaları’nın yeni etkinliği 13 Ocak 2022’de online ortamda gerçekleştirilecek. Harput Ajans , Mindturtle ve Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı organizatörlüğündeki etkinlik “Döngüsel Ekonomi Çağında İnşaat Sektörünün Geleceği Etkinliği” başlığına sahip.

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından gerçekleştirilen etkinlik serileri 2022’de de sürüyor. Bu minvalde planlanan ve 13 Ocak 2022’de yapılacak olan online etkinlik Döngüsel Ekonomi Çağında İnşaat Sektörünün Geleceği adını taşıyor.

İnşaat sektörü odaklı ve 13 Ocak Perşembe günü 10:30 ile 16:30 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlik; Harput Ajans , Mindturtle ve Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı organizatörlüğünde, ICT MEDİA, Branding Türkiye, Teknolojik Grup, Elazığ TSO Akademi, K-GEM, İstanbul Bilişim Derneği, VEDUBOX ve Timsah Ajans Dijital İletişim Ve Tasarım gibi sektörün öncü kurum ve markalarının desteği, iş birliği ve çözüm ortaklığıyla gerçekleştirilecek.

Döngüsel Ekonomi Çağında İnşaat Sektörünün Geleceği Etkinliği

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen etkinlikte alanında uzman isimler konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlik kapsamında ise değişen, dönüşen ve yeniden kurgulanan inşaat sektörüne dair bilgi ve deneyim paylaşımında bulunulacak. Bu arada konuşmacıların kim olduğunu öğrenmek ve konuşmacılar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etkinliğin Konu Başlıkları

13 Ocak 2022’de gerçekleştirilecek olan Döngüsel Ekonomi Çağında İnşaat Sektörünün Geleceği adlı online etkinlik kapsamında inşaat sektörü odağında önemli konulara değinilecek. Bu konu başlıkları arasında; İnşaat Sektörü 2022 Öngörüleri ve Sektörün Geleceği, Deprem ve Deprem Odaklı Kentsel Dönüşüm, Yapı Sektörü İnşaat Malzemeleri, Konut Sektörü, İnşaat Malzemeleri Sanayi İhracatı, TOKİ Kentsel Dönüşüm Yapıları, Yeni İnşaat Yöntem ve Teknolojileri, Bütünleşik Yapı Çözümleri, Çevik Dönüşüm, Mimari ve Kentsel Planlama, Döngüsel Ekonomi ve Tasarım, İklim Değişikliği, Dijital İnşaat, gibi Sektörü’nde Küresel Trendler var.

Birbirinden önemli uzman konukların konuşma yapacağı etkinliğin katılımcı profilinde ise; kamu kurumları, özel sektör, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, teknoloji sağlayıcı firmalar, tedarikçi firmalar, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının üst düzey yöneticileri, uzman akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile iş insanları, iş analistleri, medya kuruluşları ve dernekler var.

Etkinlik Hakkında Bilgi Ve Kayıt

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen Döngüsel Ekonomi Çağında İnşaat Sektörünün Geleceği adlı online etkinlik 13 Ocak 2022 (Perşembe) tarihinde saat 10:30 ile 16:30 arasında gerçekleştirilecek. Alanında uzman isimlerin konuşma yapacağı etkinliği takip etmek ve izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Etkinliği Ücretsiz Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.