Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, arşiv mahiyetindeki “Haftanın İçerikleri 2021″i yayınladı.

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin kurumsal Medium hesabı haftalık olarak güncellenerek içerikler arşiv mahiyetinde burada paylaşılıyor. Konuya dair detayları Branding Türkiye Medium’dabaşlıklı haberde okuyabilirsiniz. Bu yazıda ise Branding Türkiye’nin Medium’daki içerik politikasının bir gereği olan “Haftanın İçerikleri” temalı yayınlara dair detayları aktaracağız. Ayrıca 2021 arşivine dair merak edilenlerden bahsedeceğiz.

Haftanın İçerikleri Nedir?

100’den fazla kategoride, uzmanlardan ve akademisyenlerden oluşan yazar kadrosu ve editörleriyle düzenli içerik üreterek ekosistemi besleyen Branding Türkiye, yalnızca 3F Fenomeni misyonuyla yayın yapmakla kalmıyor. Branding Türkiye, aynı zamanda yayınladığı içeriklerin milyonlara ulaşmasında büyük öneme sahip olan sosyal medyayı da etkin bir şekilde kullanıyor.

Bu bağlamda meseleye bütünsel bakan ve birçok sosyal platformda özgün konseptler üreterek yayın yapan Branding Türkiye, kurumsal Medium hesabında ise “Haftanın İçerikleri” temalı içerikler paylaşarak arşivini yayınlıyor. Bu bağlamda Branding Türkiye’yi Medium’da takip ederek haftalık gündeme hakim olabilir, tüm gelişmelere ulaşabilirsiniz.

MEDIUM’DA TAKİP ET

Haftanın İçerikleri 2021 Yayınlandı

Branding Türkiye, Medium’da yayınladığı “Haftanın İçerikleri” konseptiyle her hafta düzenli olarak arşivini paylaşıyor. Yıl sonunda ise haftalık paylaşılan arşivin bir derlemesini yaparak yayınlıyor. Bu yazıda ise “Haftanın İçerikleri 2021” ye dair detayları aktaracağız.

Medium’daki ilgili paylaşımda yer alan ön açıklamaya göre Haftanın İçerikleri 2021’yi şu şekilde ifade etmek mümkün;

“Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’de yayınlanan içerikler haftalık olarak derlenerek Medium’da “Haftanın İçerikleri” başlığıyla her hafta düzenli olarak paylaşılıyor. “ARŞİV [2021]” başlıklı bu içerikte ise yılın tüm ayları ile her ayın içerisindeki tüm haftalar derlendi.”

Bunun devamındaki açıklamada ise arşivin nasıl değerlendirilmesi gerektiği anlatılıyor;

“Branding Türkiye’de hafta boyunca yayınlanan tüm içerikler (haber, makale, infografik, yazı dizisi, duyuru, video, podcast) Branding Türkiye’nin kurumsal Medium blogunda “Haftanın İçerikleri” köşesinde arşiv amacıyla derlenerek paylaşılıyor.

“ARŞİV 2021” başlıklı bu içerikte ise 2021 boyunca “Branding Türkiye”de yayınlanan tüm içerikler aylara ve haftalara ayrılmış olarak derlendi.

Böylece istediğiniz ay ve/veya haftaya dair içeriklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlgili içeriği okumak için başlığa tıklamanız yeterli.”

2021 ARŞİVİNİ İNCELE

(Arşiv değeri taşıyan bu yazıyı tarayıcınıza kaydetmenizi tavsiye ederiz)


Branding Türkiye Hakkında Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.